Týdenní plán akcí



Plán akcí v týdnu 27. 6. - 1. 7. 2022

Den Datum Akce
Po 27. 6. 5. B - Laser game
7. C, 9. A - Koupaliště Královopolská
9. B - školní výlet Podmitrov
8. BC - Lanové centrum Lesná
6. A - piknik v Soběšicích
7. A, 8, A, 9. C - Riviéra
6. C - Obřany - sluneční lázně
6. B - školní výlet Pernštejn
I. stupeň – 4 vyučovací hodiny
II. stupeň 5 vyučovacích hodin
Út 28. 6. 3. A, 4. A - vycházka k Antoníčkovi
6. A - minigolf Lesná
4. C - lanové centrum Proud - program trosečník
7. ABCD - bowling
9. A - lanové centrum
8. ABC - vlajkovaná - hřiště Arbesova
9. B - školní výlet Podmitrov
2. A, 5. A - školní výlet Pernštejn
6. C - Technické muzeum Brno
I. stupeň – 4 vyučovací hodiny
II. stupeň 5 vyučovacích hodin
St 29. 6. 6. A - technické muzeum Brno - výtvarně - technická dílna
9. AC - bowling
9. B - školní výlet Podmitrov
8. B - piknik na Okružní
4. C - minigolf Lesná
6. C - adventure minigolf - Bowling Brno - Líšeň
I. stupeň – 4 vyučovací hodiny
II. stupeň 5 vyučovacích hodin
Čt 30. 6. Slavnostní ukončení školního roku
I. stupeň – 2 vyučovací hodiny – obědový balíček v 9.40
6. – 8. ročník – 1 vyučovací hodina – obědový balíček v 8.45
9. ročník – 2 vyučovací hodiny – obědový balíček v 8.30
9. ABC, 1. ABC – 9.00 – amfiteátr Lesná – rozloučení se žáky 9. ročníku
1. 7. Hlavní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 13. 6. - 17. 6. 2022

Den Datum Akce
Po 13. 6. 9. A – 8.00 – 13.00 – Židovská komunita v Brně – komentovaná prohlídka
7. BCD – školní výlet – RS Křižanov
7. A, 9. C – školní výlet – Kutná Hora
1. C, 4. C – škola v přírodě – Milovy
Út 14. 6. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
7. BCD – školní výlet – RS Křižanov
7. A, 9. C – školní výlet – Kutná Hora
1. C, 4. C – škola v přírodě – Milovy
4. B, 5. B – školní výlet – Praha
Školní parlament – 9.00 – 12.45 - laser game
1. AB, 2. B – školní výlet – Macocha, Punkevní jeskyně
St 15. 6. 7. BCD – školní výlet – RS Křižanov
7. A, 9. C – školní výlet – Kutná Hora
1. C, 4. C – škola v přírodě – Milovy
8. A – školní výlet – Dolní Věstonice
8. B, 9. A – školní výlet – Fryšták
6. B – 8.00 – 9.40 – finanční gramotnost
6. C – 10.00 – 11.40 – finanční gramotnost
Čt 16. 6. 1. C, 4. C – škola v přírodě – Milovy
8. A – školní výlet – Dolní Věstonice
8. B, 9. A – školní výlet – Fryšták
5. A – školní výlet – Malá Lhota
6. B – školní výlet – Lednice
8. C – 8.00 – 9.40 – finanční gramotnost
17. 6. 1. C, 4. C – škola v přírodě – Milovy
8. A – školní výlet – Dolní Věstonice
8. B, 9. A – školní výlet – Fryšták
5. A – školní výlet – Malá Lhota
2. B – KJM – čtení je zábava
9. BC – KC Musilka – ocenění žáků 9. ročníků

Plán akcí v týdnu 6. 6. - 10. 6. 2022

Den Datum Akce
Po 6. 6. Focení tříd na závěr školního roku – 8.00 – 12.45
Út 7. 6. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
Focení tříd na závěr školního roku – 8.00 – 12.45
16.30 – třídní schůzky (odpolední vyučování končí v 15.30 hodin)
St 8. 6.  
Čt 9. 6. Akademie na závěr školního roku:
        9.00 – zkouška programu
        16.00 - Akademie
10. 6. 9. B – 8.00 – 13.00 – Židovská komunita v Brně – komentovaná prohlídka
9. A – 8.00 – 11.40 – projekt Finanční svoboda

Plán akcí v týdnu 30. 5. - 3. 6. 2022

Den Datum Akce
Po 30. 5. Rozřazovací test pro budoucí žáky 6. ročníků (zařazení do rozšířené výuky Nj):
        9.00 - ZŠ Zeiberlichova
        9.00 - ZŠ Vranov
6. C - 8.00 - 12.45 - PPP Sládkova - primární prevence
9. C - 8.00 - 13.45 - Po stopách židovské komunityv Brně - komentovaná prohlídka
Út 31. 5. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
5. ABC - 3. vyučovací hodina - rozřazovací test pro budoucí žáky 6. ročníků (zařazení do rozšířené výuky Nj)
II. stupeň - Atletický den o Putovní pohár ředitele školy
4. AB - Moravský kras - školní výlet
St 1. 6. Den dětí - 8.00 - 12.30 (připravují žáci 9. ABC):
        1. ABC - 8.30 - 10.00
        2. AB - 10.30 - 12.00
Čt 2. 6. 8.00 - 16.30 - mimořádný zápis žáků do 1. ročníku
Beseda o energii:
        9. C - 7.00 - 8.45
        9. A - 8.55 - 10.45
        9. B - 10.55 - 12.45
3. 6. 3. AB - 8.00 - 12.45 - ZOO Brno
9. B - 8.00 - 11.40 - vila Tugendhat

Plán akcí v týdnu 23. 5. - 27. 5. 2022

Den Datum Akce
Po 23. 5. 8. ABC – English Week
Út 24. 5. 2. B, 1. C – plavání – ZŠ Milénova
8. ABC – English Week
Finanční gramotnost
        7. D – 8.00 – 9.40
        7. A – 10.00 – 11.40
2. A, 5. A – 7.30 – konec vyučování – Kino Špalíček – Ježek Sopnic 2
6. B – lanové centrum Lesná
St 25. 5. 8. ABC – English Week
2. A – 8.00 – 9.00 - Knihovna JM – Čtení je zábava
16.00 - 17.00 – Škola na zkoušku – edukační program pro předškoláky
16.00 – 18.30 – přírodovědný kroužek
Finanční gramotnost
        7. B – 8.00 – 9.40
        7. C – 10.00 – 11.40
ŠD – celodružinová akce – POZADU – všechna oddělení
Čt 26. 5. 8. ABC – English Week
ŠD – celodružinová akce – POZADU – všechna oddělení
27. 5. 8. ABC – English Week

Plán akcí v týdnu 16. 5. - 20. 5. 2022

Den Datum Akce
Po 16. 5. 9. ABC – English Week
Út 17. 5. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
9. ABC – English Week
5. A – 8.00 – 13.40 – zjišťování výsledků vzdělávání žáků 5. tříd
5. C – exkurze Praha
St 18. 5. 9. ABC – English Week
16.00 - 17.00 – Škola na zkoušku – edukační program pro předškoláky
8. ABC – přihlášení zájemci – 1. – 5. hodina – SCIO testy – Trénink na přijímací zkoušky
Čt 19. 5. 9. ABC – English Week
20. 5. 9. ABC – English Week

Plán akcí v týdnu 9. 5. - 13. 5. 2022

Den Datum Akce
Po 9. 5.  
Út 10. 5. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
5. B – 8.00 – 13.40 – zjišťování výsledků vzdělávání žáků 5. tříd
Ukázka hodiny flag fotbalu – 10.30 – 14.35
St 11. 5. 5. C – 8.00 – 13.40 – zjišťování výsledků vzdělávání žáků 5. tříd
16.00 - 17.00 – Škola na zkoušku – edukační program pro předškoláky
Školní parlament – Den proti rakovině
Čt 12. 5. 7. ABCD – Praha – poznávací zájezd
Pohár rozhlasu – atletika – 8.00 – 13.40
1. B – 7.45 – 10.15 – divadlo Bolka Polívky – Ferda mravenec
13. 5. 3., 4. a 5. ročník – 10.00 – 10.45 – Jsme Evropané - Folklor bez hranic – Brněnský Valášek a hosté – tělocvična školy

Plán akcí v týdnu 2. 5. - 6. 5. 2022

Den Datum Akce
Po 2. 5. Školní parlament – Týden barev – černá, bílá
Út 3. 5. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
Školní parlament – Týden barev – žlutá, fialová
St 4. 5. Školní parlament – Týden barev – modrá, červená
6. C – 8.00 – 12.45 – PPP Sládkova – preventivní program
16.00 - 17.00 – Škola na zkoušku – program pro předškoláky – tělocvična školy
Čt 5. 5. Školní parlament – Týden barev – zelená, růžová
4. C + výběr žáků 4. a 5. tříd – ZOO Brno – soutěž Zlatý list (šestičlenný tým soutěžících)
Ostatní žáci prohlídka ZOO.
6. 5. Školní parlament – Týden barev – neonový den (reflexní barvy)

Plán akcí v týdnu 25. 4. - 29. 4. 2022

Den Datum Akce
Po 25. 4. 6. A – 8.55 – OSPOD Brno-sever
Út 26. 4. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
5. A – 8.00 – 9.40 – finanční gramotnost (ČSOB)
5. B – 10.00 – 11.40 – finanční gramotnost (ČSOB)
4. B - 9.30 – 10.30 – Mš Maják – Ze života včel
St 27. 4. 5. C – 8.00 – 9.40 – finanční gramotnost (ČSOB)
6. A – 10.00 – 11.40 – finanční gramotnost (ČSOB)
16.00 – 18.30 – Přírodovědný kroužek
ŠD – celodružinová akce – Karneval
        odd. 5 – pí. Vardanová
Čt 28. 4. ŠD – celodružinová akce – Karneval
        odd. 1 – pí. Zmeškalová
        odd. 2 – pí. Komárková
        odd. 3 – pí. Valigurová
        odd. 4 – pí. Juránková
        odd. 6 – pí. Ondrovičová
        odd. 7 – pí. Slezáková
29. 4. ŠD – celodružinová akce – Karneval
        odd. 8 – pí. Pazderková

Plán akcí v týdnu 18. 4. - 22. 4. 2022

Den Datum Akce
Po 18. 4. Pondělí velikonoční
Út 19. 4. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
8. C – 8.00 – 13.40 – exkurze – Mohyla míru – 8.00 – 13.40
4. B - 2. - 5. hodina - praktická dopravní výchova - dopravní hřiště Řečkovice
5. ABC, 7. ABC – přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
St 20. 4. 8. A – 8.00 – 13.40 – exkurze – Mohyla míru
5. ABC, 7. ABC – přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
Výběr chlapců z 8. a 9. ročníků – 8.00 – 13.00 – Městská soutěž ve futsalu – ZŠ Svážná
Čt 21. 4.  
22. 4. 8. B – 8.00 – 13.40 – exkurze – Mohyla míru

Plán akcí v týdnu 11. 4. - 15. 4. 2022

Den Datum Akce
Po 11. 4.  
Út 12. 4. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
5. B – 9.00 – 10.30 – Praktická dopravní výchova DDH Řečkovice
5. C – 10.30 – 12.00 – Praktická dopravní výchova DDH Řečkovice
9. ABC – přijímací zkoušky na SŠ – třídy spojeny - výuka podle náhradního rozvrhu
Úprava rozvrhu – odpolední vyučování se nekoná
14.30 - pedagogická rada za 3. čtvrtletí
16.30 – třídní schůzky a následně hovorové hodiny
St 13. 4. 9. ABC – přijímací zkoušky na SŠ – třídy spojeny - výuka podle náhradního rozvrhu
ŠD – odd. 2 - knihovna JM Lesná – Veselé Velikonoce
7. ročník – zájemci – večerní představení – NDB – Mahenovo divadlo – večerní představení – Lucerna
Čt 14. 4. Velikonoční prázdniny žáků
15. 4. Velký pátek

Plán akcí v týdnu 4. 4. - 8. 4. 2022

Den Datum Akce
Po 4. 4.  
Út 5. 4. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
8.00 – 12.45 – 8. B - zeměpisná vycházka – prohlídka Brno v hantecu
St 6. 4. ŠD (od. 1) – beseda v knihovně JM – Veselé Velikonoce
8.00 00 – 12.45 – 8. AC - zeměpisná vycházka – prohlídka Brno v hantecu
9. ročník – zájemci – večerní představení – Národní divadlo v Brně – Mahenovo divadlo – W. Shakespeare – Večer tříkrálový
Čt 7. 4. 15.00 – 18.00 – zápis do 1. tříd
8. 4. 15.00 – 18.00 – zápis do 1. tříd

Plán akcí v týdnu 28. 3. - 1. 4. 2022

Den Datum Akce
Po 28. 3.  
Út 29. 3. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
Krajské kolo matematické olympiády – G Vídeňská – Tomáš Lauer
Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků - 9.00, 10.00, 11.00
St 30. 3. Mezinárodní šetření PISA 2022 – testování žáků narozených v období 1. 1. 2006 – 31. 12. 2006 - 8.00 - 12.45 (spojeny třídy 9. AC)
Čtenářský klub – knihovna J. Mahena – 13.30 – Čím budu?
Návštěva dětí z MŠ Nejedlého ve škole
Čt 31. 3. 4. C – ZOO Brno – Zvířata v ohrožení (proběhne ve škole)
1. 4.  

Plán akcí v týdnu 21. 3. - 25. 3. 2022

Den Datum Akce
Po 21. 3. 7. ABCD – lyžařský výcvikový kurz
7. AD, 7. BC – třídy spojeny
Jeden svět na školách – kino ART
        6. ABC, 7. AD – 7.45 – 11.00
        7. BC, 8. ABC – 9.30 – 12.45
ŠD – celodružinová akce Puzzliáda
Út 22. 3. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
7. ABCD – lyžařský výcvikový kurz
7. AD, 7. BC – třídy spojeny
ŠD – celodružinová akce Puzzliáda
St 23. 3. 7. ABCD – lyžařský výcvikový kurz
7. AD, 7. BC – třídy spojeny
9. ABC – 1. – 3. vyučovací hodina – přijímací zkoušky nanečisto
ŠD – celodružinová akce Puzzliáda
Čt 24. 3. 7. ABCD – lyžařský výcvikový kurz
7. AD, 7. BC – třídy spojeny
7 žáků – 13.00 - ZŠ KuldovaBabylon – Rozumíme si? – městské kolo
ŠD – celodružinová akce Puzzliáda
25. 3. 7. ABCD – lyžařský výcvikový kurz
7. AD, 7. BC – třídy spojeny
Jeden svět na školách – kino ART
        9. ABC – 9.30 – 12.45
4. C – Jeden svět – Moravská zemská knihovna (malý sál)
ŠD – celodružinová akce Puzzliáda

Plán akcí v týdnu 14. 3. - 18. 3. 2022

Den Datum Akce
Po 14. 3. 14.00 – porada ve sborovně školy – vedoucí předmětových komisí a metodických sdružení – metodika úprav školního vzdělávacího programu
Út 15. 3. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
St 16. 3.  
Čt 17. 3. Městské kolo recitační soutěže - I. stupeň – knihovna JM Brno Kobližná
18. 3.  

Plán akcí v týdnu 7. 3. - 11. 3. 2022

Den Datum Akce
Po 7. 3. Jarní prázdniny žáků
Út 8. 3. Jarní prázdniny žáků
St 9. 3. Jarní prázdniny žáků
Čt 10. 3. Jarní prázdniny žáků
11. 3. Jarní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 28. 2. - 4. 3. 2022

Den Datum Akce
Po 28. 2.  
Út 1. 3. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
St 2. 3. 7. D - 10.00 – 10.45 – knihovna JM – současná česká literatura
Čt 3. 3. Finanční gramotnost:
        1. hodina – 4. A
        2. hodina – 4. B
        3. hodina – 4. C
4. 3. 4. C – 8.00 – 10.00 – knihovna JM

Plán akcí v týdnu 21. 2. - 25. 2. 2022

Den Datum Akce
Po 21. 2. II. stupeň – 13.00 – školní kolo recitační soutěže
ŠD - celodružinová výtvarná soutěž - kouzlo jara
Út 22. 2. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
ŠD - celodružinová výtvarná soutěž - kouzlo jara
St 23. 2. 9. C - 8.00 - 8.45 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
Úspěšní řešitelé školního kola zeměpisné olympiády – okresní kolo zeměpisné olympiády – proběhne online
Přírodovědný kroužek (projekt MMB) – 16.00 – 18.30
I. stupeň (2. a 3. ročník) – 13.15 – školní kolo recitační soutěže
ŠD - celodružinová výtvarná soutěž - kouzlo jara
Čt 24. 2. I. stupeň (4. a 5. ročník) – 13.15 – školní kolo recitační soutěže
ŠD - celodružinová výtvarná soutěž - kouzlo jara
25. 2. 5. B - 8.00 - KJM
I. stupeň (1. ročník) – 13.15 – školní kolo recitační soutěže
ŠD - celodružinová výtvarná soutěž - kouzlo jara

Plán akcí v týdnu 14. 2. - 18. 2. 2022

Den Datum Akce
Po 14. 2. Testování žáků a zaměstnanců školy antigenními testy
Út 15. 2. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
St 16. 2. 9. A - 8.00 - 8.45 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
9. B - 8.55 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
6. a 7. ročník – výběr žáků - 12.00 - Babylon – Rozumíme si? - soutěž v ČJ
Čt 17. 2.  
18. 2. 4. C – 8.00 – 10.00 - knihovna JM - Astrid Lindgrenová

Plán akcí v týdnu 7. 2. - 11. 2. 2022

Den Datum Akce
Po 7. 2. Testování žáků a zaměstnanců školy antigenními testy
8. C – 10.00 – 13.40 - projektové dopoledne – Svět práce (Centrum kompetencí)
Út 8. 2. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
8. B – 8.00 – 11.40 – projektové dopoledne – Svět práce (Centrum kompetencí) 8. A – 12.55 – 16.30 – (úprava rozvrhu – 5. hodina ČJ přesunuta jako VP na 6. hodinu) - projektové odpoledne – Svět práce (Centrum kompetencí)
St 9. 2. 8. B - 8.00 - 8.45 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
8. C - 8.55 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
Čt 10. 2.  
11. 2.  

Plán akcí v týdnu 31. 1. - 4. 2. 2022

Den Datum Akce
Po 31. 1. Testování žáků a zaměstnanců školy antigenními testy
Vydání výpisu vysvědčení za I. pololetí:
        1. stupeň v poslední vyučovací hodině (4. nebo 5. hodina)
        2. stupeň v 5. vyučovací hodině – vyučování pak pokračuje podle rozvrhu
Út 1. 2. 2. AB – plavání – ZŠ Milénova
St 2. 2. 7. D - 8.00 - 8.45 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
8. A - 8.55 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
14.00 - zasedání školního parlamentu
Čt 3. 2. 1.B – 8. 00 - SVP Kamenomlýnská
6. – 9. ročník - 14.00 – 14.45 – školní kolo zeměpisné olympiády
4. 2. Pololetní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 24. 1. - 28. 1. 2022

Den Datum Akce
Po 24. 1. Testování žáků a zaměstnanců školy antigenními testy
Út 25. 1. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
Pedagogická rada za 2. čtvrtletní
St 26. 1. 7. B - 8.00 - 8.45 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
6. C - 8.55 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
Výběr žáků 5. ročníků - od 9.00 - okresní kolo matematické olympiády
Výběr žáků 9. ročníků - 9.00 - 13.00 - okresní kolo matematické olympiády
Čt 27. 1. 1.B – 8. 00 - SVP Kamenomlýnská
6. – 9. ročník - 14.00 – 14.45 – školní kolo zeměpisné olympiády
28. 1.  

Plán akcí v týdnu 17. 1. - 21. 1. 2022

Den Datum Akce
Po 17. 1. Testování žáků a zaměstnanců školy antigenními testy
4. C - 8.00 - 09.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
5. A - 10.00 - 11.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
ŠD – celodružinová akce Pexesiáda
Út 18. 1. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
5. B - 8.00 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
5. C - 10.00 - 11.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
6. A - 8.00 - 12.45 - PPP Sládkova - Primární prevence
ŠD – celodružinová akce Pexesiáda
St 19. 1. 7. A - 9.00 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
6. C - 10.00 - 10.45 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
ŠD – celodružinová akce Pexesiáda
Čt 20. 1. ŠD – celodružinová akce Pexesiáda
21. 1. Uzavřerní klasifikace za 1. pololetí
ŠD – celodružinová akce Pexesiáda

Plán akcí v týdnu 10. 1. - 14. 1. 2022

Den Datum Akce
Po 10. 1. Testování žáků a zaměstnanců školy antigenními testy
1. A - 8.00 - 09.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
1. B - 10.00 - 11.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
Út 11. 1. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
1. C - 8.00 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
2. A - 10.00 - 11.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
St 12. 1. 6. C - 8.00 - 12.45 - PPP Sládkova - Primární prevence
6. A - 8.00 - 8.45 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
6. B - 8.55 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
2. B - 10.00 - 11.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
Čt 13. 1. Testování žáků a zaměstnanců školy antigenními testy
3. A - 8.00 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
3. B - 10.00 - 11.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
14. 1. 4. A - 8.00 - 9.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB
4. B - 10.00 - 11.40 - Teoretická dopravní výchova ve školách - MMB

Plán akcí v týdnu 3. 1. - 7. 1. 2022

Den Datum Akce
Po 3. 1. Testování žáků antigenními testy
Út 4. 1. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
St 5. 1. 6. B - 8.00 - 12.45 - PPP Sládkova - Primární prevence
Čt 6. 1. 4. C - 8.00 - 12.00 - CVČ Jezírko
16.30 - Třídní schůzky - on-line (MS Teams)
7. 1.  

Plán akcí v týdnu 27. 12. - 31. 12. 2021

Den Datum Akce
Po 27. 12. Vánoční prázdniny žáků
Út 28. 12. Vánoční prázdniny žáků
St 29. 12. Vánoční prázdniny žáků
Čt 30. 12. Vánoční prázdniny žáků
31. 12. Vánoční prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 20. 12. - 24. 12. 2021

Den Datum Akce
Po 20. 12. Testování žáků antigenními testy
Út 21. 12. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
St 22. 12. Vánoční besídky ve třídách:
        1. – 3. ročník – 8.00 – 11.40
        4. a 5. ročník – 8.00 – 12.45
        6. – 9. Ročník – 8.55 – 13.40
Od 9.00 vyhlášení výsledků turnaje v házené – Vánoční kapřík – hala školy
Čt 23. 12. Vánoční prázdniny žáků
24. 12. Štědrý den

Plán akcí v týdnu 13. 12. - 17. 12. 2021

Den Datum Akce
Po 13. 12. Testování žáků antigenními testy
Vánoční kapřík – turnaj v házené – II. stupeň – probíhá podle rozpisu v hodinách TV
Út 14. 12. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
Vánoční kapřík – turnaj v házené – II. stupeň – probíhá podle rozpisu v hodinách TV
St 15. 12. ŠD – II. A – 14.00 – knihovna JM Lesná – České Vánoce
Vánoční kapřík – turnaj v házené – II. stupeň – probíhá podle rozpisu v hodinách TV
Čt 16. 12. Vánoční kapřík – turnaj v házené – II. stupeň – probíhá podle rozpisu v hodinách TV
17. 12. Vánoční kapřík – turnaj v házené – II. stupeň – probíhá podle rozpisu v hodinách TV

Plán akcí v týdnu 6. 12. - 10. 12. 2021

Den Datum Akce
Po 6. 12. Testování žáků antigenními testy
ŠD – Čertovské odpoledne
Út 7. 12. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
4. C – 8.00 – 9.40 - knihovna JM Lesná - Vánoce v zahraničí
9.00 – SPC Veslařská do 1. C
Pythagoriáda - městské kolo 6. a 7. ročník - 14.00 - 15.00 - on line
St 8. 12. ŠD – II. B – 14.00 – knihovna JM Lesná – České Vánoce
Pythagoriáda - městské kolo 8. a 9.ročník - 13.00 - 14.00 - on line
14.00 - zasedání školního parlament
Čt 9. 12. 4. A – 8.00 – 12.00 – Anthropos
10. 12.  

Plán akcí v týdnu 29. 11. - 3. 12. 2021

Den Datum Akce
Po 29. 11. Testování žáků antigenními testy
Út 30. 11. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
St 1. 12.  
Čt 2. 12.  
3. 12. 1. a 2. ročník - Mikulášská nadílka
ŠD – Čertovské odpoledne

Plán akcí v týdnu 22. 11. - 26. 11. 2021

Den Datum Akce
Po 22. 11. Testování žáků antigenními testy
Út 23. 11. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
MATESO – městské kolo on-line 5. tříd (výběr žáků) – 2. vyučovací hodina
St 24. 11. Vánoční focení žáků
Čt 25. 11. Vánoční focení žáků
26. 11. 9.B - 12.00 - 12.45 - Beseda s vojákem z povolání
9. AC - 12.55 - 13.40 - Beseda s vojákem z povolání

Plán akcí v týdnu 15. 11. - 19. 11. 2021

Den Datum Akce
Po 15. 11. Testování žáků antigenními testy
6. A – 10.00 – 13.40 – Planetárium - Vesmír 3D
Bobřík informatiky – 8. – 9. ročník – v hodinách VT
Školní družina – školní kolo Superstar
Út 16. 11. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova - ZRUŠENO
Bobřík informatiky – 8. – 9. ročník – v hodinách VT
Školní družina – školní kolo Superstar
St 17. 11. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
Čt 18. 11. Bobřík informatiky – 8. – 9. ročník – v hodinách VT
Školní družina – školní kolo Superstar
19. 11. Bobřík informatiky – 8. – 9. ročník – v hodinách VT
Školní družina – školní kolo Superstar

Plán akcí v týdnu 8. 11. - 12. 11. 2021

Den Datum Akce
Po 8. 11. Testování žáků antigenními testy
6. A – 10.00 – 11.40 – Anabell – Zdravé stravovací návyky
Bobřík informatiky – 5. – 7. ročník – v hodinách VT
Út 9. 11. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
6. C – 8.00 – 9.40 – Anabell – Zdravé stravovací návyky
6. B – 10.00 – 11.40 – Anabell – Zdravé stravovací návyky
Bobřík informatiky – 5. – 7. ročník – v hodinách VT
St 10. 11. 7. B – 8.55 – 10.45 – Anabell – Zdravé stravovací návyky
7. C – 10.55 – 12.45 – Anabell – Zdravé stravovací návyky
Bobřík informatiky – 5. – 7. ročník – v hodinách VT
Čt 11. 11. Bobřík informatiky – 5. – 7. ročník – v hodinách VT
12. 11. Výběr žáků 6. a 7. tříd – okresní finále ve florbalu – Sport Point
Bobřík informatiky – 5. – 7. ročník – v hodinách VT

Plán akcí v týdnu 1. 11. - 5. 11. 2021

Den Datum Akce
Po 1. 11.  
Út 2. 11. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
Výběr žáků 6. a 7. tříd - turnaj v házené – Sport Point
14.00 – 15.00 – pedagogická rada za 1. čtvrtletí
16.30 – 17.00 – třídní schůzky (on-line přes MS Teams)
St 3. 11.  
Čt 4. 11. 8. B - 8.30 - 12.00 - Pedagogicko-psychologická poradna
5. 11.  

Plán akcí v týdnu 25. 10. - 29. 10. 2021

Den Datum Akce
Po 25. 10.  
Út 26. 10. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
Halloween – akce školního parlamentu
St 27. 10. Podzimní prázdniny žáků
Čt 28. 10. Státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu
29. 10. Podzimní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 18. 10. - 22. 10. 2021

Den Datum Akce
Po 18. 10. Školní družina - celodružinový čtyřboj
Út 19. 10. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
Školní družina - celodružinový čtyřboj
4. A - 8.00 - 11.30 - Amavet - dopravní výchova
6. A - 10.00 - 13.45 - Anthropos - Vznik a vývoj člověka
1. A - 8.00 - 9.30 - knihovna Jiřího Mahena Lesná - S beruškou do knihovny
St 20. 10. 1. C - 8.00 - 9.30 - knihovna Jiřího Mahena Lesná - S beruškou do knihovny
14.00 - zasedání školního parlamentu
Hodina TV s trenérkou házené pí. Irenou Kupkovou:
        1. hodina - 6. A hoši
        2. hodina - 1. AB
        3. hodina - 4. AB
        4. hodina - 4. C, 5. C
        5. hodina - 6. B dívky
Čt 21. 10. 1. B - 8.00 - 9.30 - knihovna Jiřího Mahena Lesná - S beruškou do knihovny
6. B - Anthropos - Vznik a vývoj člověka
22. 10. 4. C - 10.00 - 12.45 - Anthropos - Pravěk

Plán akcí v týdnu 11. 10. - 15. 10. 2021

Den Datum Akce
Po 11. 10. 7. C - 10.00 – Vivit Books – ukázka interaktivní učebnice
Út 12. 10. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
7. C – 8.00 – 12.45 – adaptační pobyt – Lanové centrum Brno Lesná
St 13. 10. 8. a 9. ročník – 8.00 – výběr žáků – Přírodovědný klokan
7. B – 8.00 – 12.45 – adaptační pobyt – Lanové centrum Brno Lesná
14.00 – zasedání školního parlamentu
Čt 14. 10. 7. D – 8.00 – 12.45 – adaptační pobyt – Lanové centrum Brno Lesná
15. 10. 7. A – 8.00 – 12.45 – adaptační pobyt – Lanové centrum Brno Lesná
6. C – Anthropos – odchod v 10.00 hodin

Plán akcí v týdnu 4. 10. - 8. 10. 2021

Den Datum Akce
Po 4. 10.  
Út 5. 10. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
St 6. 10. Školní družina – Knihovna J. Mahena – pí. Ondrovičová
Čt 7. 10. Atletický čtyřboj pro základní školy 2021 – Krajské kolo Břeclav – výběr žáků 8. a 9. ročníků
8. 10. 8. C – 8.00 – 10.45 – Vlastní pohon – Centrum kompetencí
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
        - přerušení odpoledního provozu školní družiny
        I. stupeň – konec vyučování v 11.40
        II. stupeň – konec vyučování ve 12.45

Plán akcí v týdnu 27. 9. - 1. 10. 2021

Den Datum Akce
Po 27. 9.  
Út 28. 9. Státní svátek - Den české státnosti
St 29. 9. Školní parlament – Den proti rakovině
Čt 30. 9. Školní parlament – Den proti rakovině
1. 10. Platí nový školní řád

Plán akcí v týdnu 20. 9. - 24. 9. 2021

Den Datum Akce
Po 20. 9. 8.00 – zasedání školské rady
Út 21. 9. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
4. B – 9.00 – Anthropos výukový program Indiáni
Zahájení výuky nepovinného předmětu Náboženství (pí. Grabarčíková):
        Starší žáci – 13.15 – 14.00
        Mladší žáci – 14.00 – 14.45
St 22. 9. Okresní kolo atletického čtyřboje – ZŠ Laštůvkova – výběr žáků 7. tříd
4. B – 10.00 – AMAVET Cacovická – dopravní výchova
ŠD – celodružinová akce – Malování na nchodníku
Čt 23. 9. Okresní kolo atletického čtyřboje – ZŠ Laštůvkova – výběr žáků 8. a 9. tříd
24. 9.  

Plán akcí v týdnu 13. 9. - 17. 9. 2021

Den Datum Akce
Po 13. 9.  
Út 14. 9. 3. AB – plavání – ZŠ Milénova
Třídní schůzky:
1. ABC, 6. ABC – 16.30 (ZŠ Blažkova)
2. AB, 3. AB, 4.ABC, 5. ABC, 7. ABCD, 8. ABC, 9. ABC – distančně – 16.30 (možné v jiném čase po domluvě s rodiči)
St 15. 9. Ovoce do škol – paprika, porcovaný meloun
Čt 16. 9.  
17. 9.  

Plán akcí v týdnu 6. 9. - 10. 9. 2021

Den Datum Akce
Po 6. 9. 8.00 hodin – testování žáků antigenními testy
Út 7. 9. 1. ABC – 1. vyučovací hodina – focení žáků – MF Dnes
St 8. 9. Adaptační kurz žáků 6. ABC - Jedovnice
Čt 9. 9. Adaptační kurz žáků 6. ABC - Jedovnice
8.00 hodin – testování žáků antigenními testy
10. 9. Adaptační kurz žáků 6. ABC - Jedovnice

Plán akcí v týdnu 30. 8. - 3. 9. 2021

Den Datum Akce
Po 30. 8. Hlavní prázdniny žáků
Út 31. 8. Hlavní prázdniny žáků
St 1. 9. 8.00 – slavnostní zahájení školního roku – projev ředitele školy ve školním rozhlase
1. stupeň – 1 vyučovací hodina – oběd v 8.45
2. stupeň – 2 vyučovací hodiny – oběd v 9.40
Čt 2. 9. 1. třídy – 2 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny – oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodiny – oběd ve 12.45
3. 9. 1. třídy – 3 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny – oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin – oběd v 12.45