Týdenní plán akcí



Plán akcí v týdnu 16. 3. - 20. 3. 2020

Den Datum Akce
Po 16. 3. Vyhlášení nouzového stavu - Zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách
Žákům je prostřednictvím elektronické ŽK zadávana domácí práce
Út 17. 3. Vyhlášení nouzového stavu - Zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách
Žákům je prostřednictvím elektronické ŽK zadávana domácí práce
St 18. 3. Vyhlášení nouzového stavu - Zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách
Žákům je prostřednictvím elektronické ŽK zadávana domácí práce
Čt 19. 3. Vyhlášení nouzového stavu - Zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách
Žákům je prostřednictvím elektronické ŽK zadávana domácí práce
20. 3. Vyhlášení nouzového stavu - Zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách
Žákům je prostřednictvím elektronické ŽK zadávana domácí práce

Plán akcí v týdnu 9. 3. - 13. 3. 2020

Den Datum Akce
Po 9. 3.  
Út 10. 3. 2. ABC – plavání ZŠ Milénova
1. AB – 10.00 – návštěva dětí z MŠ Nejedlého – společné učení
16.00 – Edukativně stimulační skupinky
St 11. 3. Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR - Zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách
Čt 12. 3. Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR - Zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách
13. 3. Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR - Zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách

Plán akcí v týdnu 2. 3. - 6. 3. 2020

Den Datum Akce
Po 2. 3.  
Út 3. 3. 2. ABC – plavání ZŠ Milénova
Výběr žáků - večerní divadelní představení – divadlo J. Mahena – Saturnin
St 4. 3. 1. AB – 10.30 – divadlo Radost – Tři čuníci nezbedníci
ŠD – 8.30 – 11.00 – obvodní kolo soutěže Superstar – ZŠ Milénova
7. ABC – 1. a 2. hodina – beseda PČR - prevence
Čt 5. 3.  
6. 3. 7. školní ples – od 19.00 hodin – KS Omega Brno
Učinkující na plese - zkouška – 8.00 – 12.00 – KS Omega

Plán akcí v týdnu 24. 2. - 28. 2. 2020

Den Datum Akce
Po 24. 2.  
Út 25. 2. 2. ABC – plavání ZŠ Milénova
8.00 - 14.00 - Okresní finále chlapců a dívek v házené - TJ Tatran Bohunice
16.00 - Edukativně stimulační skupinky
Školní družina - karneval - 5. a 6. oddělení
St 26. 2. Okresní kolo zeměpisné olympiády - ZŠ Milénova
Školní družina - karneval - 3. oddělení
Čt 27. 2.  
28. 2. Školní družina - karneval - 8. oddělení

Plán akcí v týdnu 17. 2. - 21. 2. 2020

Den Datum Akce
Po 17. 2. Jarní prázdniny žáků
Út 18. 2. Jarní prázdniny žáků
St 19. 2. Jarní prázdniny žáků
Čt 20. 2. Jarní prázdniny žáků
21. 2. Jarní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 10. 2. - 14. 2. 2020

Den Datum Akce
Po 10. 2. Školní družina - karneval - 4. oddělení
Út 11. 2. 2. ABC – plavání ZŠ Milénova
II. stupeň - 12.55 - školní kolo recitační soutěže
7. A - 16.30 - mimořádná třídní schůzka
16.00 - edukativně stimulační skupinky
Školní družina - karneval - 2. oddělení
St 12. 2. 3. A - 9.00 - KJM Lesná - Odpad z nebe nespad
Výběr žáků - 9.30 - 12.00 - Klub aktivního občanství - Domov pro seniory Okružní
Školní družina - karneval - 1. oddělení
Čt 13. 2. Výběr žáků II. stupně - YPEF - Mladí lidé v evropských zemích (soutěž)
Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce - CVČ Lužánky
Školní družina - karneval - 7. oddělení
14. 2. 6. AC – 1. vyučovací hodina – dentální hygiena - přednáška
6. B, 7. A – 2. vyučovací hodina – dentální hygiena - přednáška
3. B - 9.00 - KJM Lesná - Odpad z nebe nespad
Konverzační soutěže v anglickém jazyce - ZŠ Antonínská
8. C - 8.00 - 12.00 - MP Brno - Riviéra - preventivní program Nevidím

Plán akcí v týdnu 3. 2. - 7. 2. 2020

Den Datum Akce
Po 3. 2.  
Út 4. 2. 2. ABC – plavání ZŠ Milénova
4. C – 8.30 – 12.30 – PPP Sládkova – mapování vztahů
16.00 – Edukativně stimulační skupinky
St 5. 2.  
Čt 6. 2. 14 žáků 2. ročníku - 8.00 – 12.00 – Školní liga házené – hala Vodova
7. 2. 7. BC – 3. vyučovací hodina – dentální hygiena - přednáška

Plán akcí v týdnu 27. 1. - 31. 1. 2020

Den Datum Akce
Po 27. 1.  
Út 28. 1. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
5. A, 3. A – 9.00 – kino Velký Špalíček – Jumanji 3
13.00 – výběr žáků – Zeměpisná olympiáda
8. ABC – výběr žáků – SPŠ Sokolská
16.00 – Pohádková škola
St 29. 1. I. stupeň – 3. vyučovací hodina - nábor do kroužku Věda nás baví
5. ABC – 5 žáků – Okresní kolo matematické olympiády – ZŠ Křídlovická
Čt 30. 1. Vydání výpisu vysvědčení za I. pololetí:
      I. stupeň v poslední vyučovací hodině
            5. BC, 4. ABC – oběd v 11.40
      II. stupeň v 1. vyučovací hodině – následuje odchod na filmové představení do Velkého Špalíčku
            6. a 7. třídy – Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dab
            8. a 9. třídy – Amundsen 2D tit
II. stupeň – oběd po návratu z představení
31. 1. Pololetní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 20. 1. - 24. 1. 2020

Den Datum Akce
Po 20. 1. ŠD – 14.00 – Superstar – 3. a 4. třídy
Út 21. 1. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
4. B – 8.00 – 12.00 – CVČ Jezírko – Sojčí lumpárny
Okresní kolo olympiády v českém jazyce – CVČ Lužánky
St 22. 1. 3. A – 8.30 – 10.00 – MPB – Riviéra – dopravní výchova – Empík chodec
8. A – 10.45 – 13.40 – Hvězdárna a planetárium Brno – Explore
3. B – 9.00 – 10.00 – KJM Brno Lesná – Abrkadabra
Čt 23. 1. 3. B – 8.30 – 10.00 – MPB – Riviéra – dopravní výchova – Empík chodec
ŠD – 14.00 - Superstar – 1. a 2. třídy
14.00 – pedagogická rada za I. pololetí školního roku
Úprava rozvrhu – 8. a 9. ročník 8.00 – 13.40 (9. AB TV hoši se nekoná)
24. 1. 3. C – 8.30 – 10.00 – MPB – Riviéra – dopravní výchova – Empík chodec

Plán akcí v týdnu 13. 1. - 17. 1. 2020

Den Datum Akce
Po 13. 1. 8. C – 8.00 – 11.40 – MPB Riviéra – preventivní program Nevidím (9.00 – 11.00) – zrušeno, proběhne v náhradním termínu
Út 14. 1. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
St 15. 1.  
Čt 16. 1.  
17. 1.  

Plán akcí v týdnu 6. 1. - 10. 1. 2020

Den Datum Akce
Po 6. 1.  
Út 7. 1. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
16.30 – 16.45 – třídní schůzky
16.45 – 17.30 – hovorové hodiny
16.00 – schůzka rodičů žáků 9. tříd – jídelna
16.00 – schůzka LVK 7. ABC - v 7. C třídě
St 8. 1. 8. B – 8.00 – 11.40 – MPB Riviéra – preventivní program Nevidím (9.00 – 11.00)
Čt 9. 1.  
10. 1.  

Plán akcí v týdnu 30. 12. 2019 - 3. 1. 2020

Den Datum Akce
Po 30. 12. Vánoční prázdniny žáků
Út 31. 12. Vánoční prázdniny žáků
St 1. 1. Nový rok, Den obnovy samostatného českého státu
Čt 2. 1. Vánoční prázdniny žáků
3. 1. Vánoční prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 23. 12. - 27. 12. 2019

Den Datum Akce
Po 23. 12. Vánoční prázdniny žáků
Út 24. 12. Štědrý den
St 25. 12. 1. svátek vánoční
Čt 26. 12. 2. svátek vánoční
27. 12. Vánoční prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 16. 12. - 20. 12. 2019

Den Datum Akce
Po 16. 12. II. stupeň – KD Rubín - 11.45 – anglické divadlo The last wish
Út 17. 12. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Vánoční kapřík- turnaj v házené – 6. a 7. ročník – 8.00 – 13.40
Obědy:
      6. a 7. ročník – 11.30 – 13.15
      8. a 9. ročník – 13.15 – 14.00
Anabel – Poruchy příjmu potravy
      1. a 2. hodina – 8. A
      2. a 3. hodina – 8. B
2. B – 8.00 – KJM – Abraka Dabra
St 18. 12. Vánoční kapřík- turnaj v házené – 8. a 9. ročník – 8.00 – 13.40
Obědy:
      8. a 9. ročník – 11.30 – 13.15
      6. a 7. ročník – 13.15 – 14.00
6. A – Špilberk – výukový program k výstavě Baron Trenk, nová tvář legendy
7. A – 10.00 – procházka vánočním Brnem (památky, kostely, betlémy)
6. BC – procházka zimní krajinou s překvapením
Čt 19. 12. Příprava vánočního jarmarku, konec vyučování ve 12.45
Obědy:
      11.20 – 11.40 – 7. ABC
      11.40 – 12.00 – 8. ABC, 9. AB
      12.00 – 12.45 – 5. ABC, 6. ABC
15.00 – 17.30 - Vánoční jarmark
20. 12. I. stupeň - vánoční besídky ve třídách
II. stupeň – úklid po vánočním jarmarku + vánoční besídky
Konec vyučování:
      I. stupeň – 11.40
      II. stupeň 12.45
Obědy:
      I. stupeň 11.00 – 12.00
      II. stupeň – 12.00 – 12.45
6. B - 10.00 - 11.00 – kluziště Lesná

Plán akcí v týdnu 9. 12. - 13. 12. 2019

Den Datum Akce
Po 9. 12. 6. A - 10.00 – Policie ČR – p. Dlapa – prevence krádeží
Út 10. 12. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
4. B, 5. A, 5. C – 8.30 - Anglické divadlo – Lazy goat
16.00 – Pohádková škola
St 11. 12.  
Čt 12. 12. 8. ABC – zahraniční zájezd - vánoční Bratislava
14 žáků 2. a 3. ročníku - 8.00 – 12.00 – školní liga házené - hala Vodova
13. 12. 8. C – 3. a 4. hodina – ANABEL – Poruchy příjmu potravy
ŠD – 14.00 - KJM – vánoční zvyky
ŠD – Čertovská diskotéka – odd. 8

Plán akcí v týdnu 2. 12. - 6. 12. 2019

Den Datum Akce
Po 2. 12. 2. ABC – 8.30 - divadlo Bolka Polívky - Zimní pohádka
8. A - 8.00 – 12.00 – MP Brno – program Nevidím
ŠD – odd. 4 – Čertovská diskotéka
Út 3. 12. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Vánoční focení
8. a 9. ročník výběr - Házená – Hala Tatran Bohunice
St 4. 12. Vánoční focení
4. A, 5. B – 8.00 – 14.30 – výlet Strážnice
2. C – 8.30 - KJM – Abraka dabra
Čtenářský klub - 13.30 – 14.30 – KJM Kobližná – Lovci informací
ŠD – Čertovská diskotéka – odd. 1, 3
Čt 5. 12. 1. AB, 2. ABC – Návštěva Mikuláše
4. BC – 8.00 – 14.30 – výlet Strážnice
ŠD – Čertovská diskotéka – odd. 5, 6, 7
6. 12. 1. AB – 7.30 – 11.30 – Planetárium – Korálový útes
ŠD – Čertovská diskotéka – odd. 2
ŠD – JKM – Vánoční zvyky – 14.00

Plán akcí v týdnu 25. 11. - 29. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 25. 11. ZOO Brno – výukový program – Kroužek aktivního občanství
8.00 - 9.40 – Olympiáda v českém jazyce
Út 26. 11. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
8. C – 8.00 – 12.00 – PPP Sládkova – mapování vztahů
Pohádková škola
St 27. 11.  
Čt 28. 11. 8. A – 8.00 – 12.45 – SOŠ Charbulova – den otevřených dveří
Mléko do škol
29. 11.  

Plán akcí v týdnu 18. 11. - 22. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 18. 11.  
Út 19. 11. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
5. ABC – 8.00 - Planetárium – Planety - cesta sluneční soustavou
Testování ČŠI – Environmentální výchova
      8. A - 8.00 – 9.40
      8. B - 10.00 – 11.40
St 20. 11. 3. ABC – 10.30 – divadlo Radost – Zlatovláska
Testování ČŠI – Environmentální výchova – 8. C - 8.00 – 9.40
4. ABC – Dopravní hřiště Riviéra - Empík cyklista
7.15 – zasedání školního parlamentu
Čt 21. 11. 7. C – 9.00 – 13.40 – Židovské muzeum – výukový program Badatel
ŠD – Pexesiáda – 14.00
22. 11. 7. ABC – 9.00 – 12.00 – kino Scala - Planeta 3000 - Kolumbie, ráj slasti a neřesti
9. AB – 11.00 – BVV Brno – Veletrh SŠ
8. ABC – výběr žáků - 19.00 – 21. 45 - Mahenovo divadlo - večerní divadelní představení Milenci nebes

Plán akcí v týdnu 11. 11. - 15. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 11. 11. 7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB
3. A - 8.30 – Amavet – Cesta do školy a Výbava kola
Út 12. 11. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB
Výběr žáků 6. a 7. tříd – 9.00 - Florbal – Sportpoint
St 13. 11. 7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB
Den s GIS - 11.00 – 14.00 – výběr nadaných žáků
Čt 14. 11. 7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB
15. 11. 7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB

Plán akcí v týdnu 4. 11. - 8. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 4. 11.  
Út 5. 11. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
16.30 - třídní schůzky
St 6. 11. 6. a 7. ročník – hoši (výběr) – 8.00 – 12. 00 – florbal - Sportpoint
3. B - 8.30 – Amavet - „První cesta od školy“ a „Výbava kola“
Čt 7. 11. 3. C - 8.30 – Amavet - „První cesta od školy“ a „Výbava kola“
8. 11.  

Plán akcí v týdnu 28. 10. - 1. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 28. 10. Státní svátek - Den vzniku samostatného Československého státu
Út 29. 10. Podzimní prázdniny žáků
St 30. 10. Podzimní prázdniny žáků
Čt 31. 10. 7. ABC dívky - 8.00 - přednáška Čas proměn
7. A hoši – D
7. BC hoši – M
5. C – CVČ Jezírko – Na kameni kámen
1. 11.  

Plán akcí v týdnu 21. 10. - 25. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 21. 10. 7. ABC – Exkurze Praha
Út 22. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Den otevřených dveří
9. AB hoši výběr – 10.00 odchod - Sportpoint – Florbal starší žáci
St 23. 10.  
Čt 24. 10.  
25. 10.  

Plán akcí v týdnu 14. 10. - 18. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 14. 10. 9. AB – Exkurze Praha
Út 15. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
9. AB – Exkurze Praha
8. A (odchod ve 12.00) – náměstí Svobody – Totalita?!
St 16. 10. 8. AB – výběr žáků – 8.55 – 9.55 – Přírodovědný klokan
3. B – 8.00 – KJM – Dětská etiketa
Čt 17. 10.  
18. 10. 9. B – 8.00 – 10.45 – náměstí Svobody – Totalita?!
3. C – 10.00 –Urbancentrum – Hodina pro Brno
3. A – 11.00 – Urbancentrum – Hodina pro Brno
8. BC , 9. A – odchod ve 12.00 hodin– náměstí Svobody – Totalita?!
ŠD – KJM – Kouzelný svět pohádek – 14.00

Plán akcí v týdnu 7. 10. - 11. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 7. 10.  
Út 8. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
6.ABC – odchod v 10.00 – hvězdárna Brno – Hvězdný cirkus
St 9. 10. 12.00 – Zasedání Školské rady
ŠD – 9.00 – ZŠ Janouškova – porada vedoucích vychovatelek
ŠD – 14.00 – Družinový čtyřboj
Čt 10. 10. ŠD – 14.00 – Družinový čtyřboj
11. 10. 3. C – 8.00 – KJM – Dětská etiketa
3. A – 10.00 – KJM – Dětská etiketa
3. B – 10.00 – Urbancentrum – Hodina pro Brno

Plán akcí v týdnu 30. 9. - 4. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 30. 9. 9. AB –Bankéři jdou do škol - Finanční gramotnost:
      9. A – 8.00 – 9.40
      9. B – 10.00 – 11.40
Út 1. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Výběr žáků - 8.00 – 12.45 – Orientační běh – Rosnička
8. A – 8.00 – 12.00 – PPP Sládkova – následná prevence
St 2. 10. 7.15 – zasedání Školního parlamentu
4. ABC – Empík cyklista
Čt 3. 10. výběr žáků 4. – 7. ročníku – 8.00 – 13.00 - Závody pro školy – Atletika se vrací za Lužánky
4. 10. 6. A – 10.00 – 13.40 – Anthropos

Plán akcí v týdnu 23. 9. - 27. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 23. 9.  
Út 24. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
St 25. 9. 1. B – 9.15 – 10.30 – KJM – Vítání prvňáčků
Čt 26. 9. II. stupeň – 8.00 – 13.40 (bez odpoledního vyučování) - Lehkoatletický den
27. 9. 1. A - 9.00 – 10.00 – KJM – Vítání prvňáčků
6. B – 3. – 6. hodina – Anthropos

Plán akcí v týdnu 16. 9. - 20. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 16. 9. 9. AB – návštěva Úřadu práce Brno:
9. B – 8.00 – 10.45
9. A – 9.40 – 12.45
Út 17. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
St 18. 9. ŠD – 14.00 – Malování na chodníku
Čt 19. 9.  
20. 9.  

Plán akcí v týdnu 9. 9. - 13. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 9. 9. 1. AB – 8.00 – Focení MF Dnes
Út 10. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
16.30 - třídní schůzky
St 11. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
4. B – 9.00 - exkurze ČT Brno
5. C - 9.15 - exkurze ČT Brno
Čt 12. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
13. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
I. stupeň – 8.00 – Věda nás baví – nábor do kroužku

Plán akcí v týdnu 2. 9. - 6. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 2. 9. 8.00 – slavností zahájení školního roku – slavnostní projev ředitele školy ve školním rozhlasu
I. stupeň – 1 vyučovací hodina – oběd v 8.45 hod
II. stupeň – 2 vyučovací hodiny – oběd v 9.40 hod
Út 3. 9. 1. třídy - 2 vyučovací hodiny
I. stupeň – 3 hodiny - oběd v 10.45
II. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
2. - 9. ročník - Letové ukázky s dravci - Seiferos
St 4. 9. 1. třídy - 3 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
Čt 5. 9. 1. třídy - 3 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
6. 9. 1. třídy - 4 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45