Týdenní plán akcí



Plán akcí v týdnu 10. 10. - 14. 10. 2022

Den Datum Akce
Po 10. 10.  
Út 11. 10. 3. AB - plavání ZŠ Milénova
St 12. 10. 8. a 9. ročník (výběr žáků) - 1. vyučovací hodina - Přírodovědný klokan
Čt 13. 10. 1. ABC – 8.00 - 10.45 - divadlo Radost – Kubula a Kuba Kubikula
14. 10. 5. C – 9.00 - 12.45 - Planetárium – Cesta Sluneční soustavy
3. B – 8.00 - 12.45 - komentovaná procházka Brnem
5. B – 9.00 - 11.45 - divadlo Polárka – Kulhavý rytíř

Plán akcí v týdnu 3. 10. - 7. 10. 2022

Den Datum Akce
Po 3. 10. 14.00 - 15.00 - 1. lekce šachového kroužku
1. C - 8.00 - knihovna J. Mahena - poprvé v knihovně
Út 4. 10. 3. AB - plavání ZŠ Milénova
2. B - 8.00 - 9.40 - knihovna J. Mahena - Začínáme číst – první čtení
St 5. 10. 4. B - 8.00 - 12.45 - Empík cyklista - areál dopravní výchovy Riviéra
1. B - 8.00 - knihovna J. Mahena - poprvé v knihovně
1. A - 8.00 - knihovna J. Mahena - poprvé v knihovně
Čt 6. 10.  
7. 10. 2. C - 8.00 - 12.45 - Vida centrum
MF Dnes - tabla žáků 1. ročníku

Plán akcí v týdnu 26. 9. - 30. 9. 2022

Den Datum Akce
Po 26. 9.  
Út 27. 9. 3. AB - plavání ZŠ Milénova
8.00 - zasedání školské rady
St 28. 9. Státní svátek - Den české státnosti
Čt 29. 9. 16.00 - třídní schůzky 3. B a 6. C
30. 9. Seiferos (dravci Lednice) – letové ukázky dravců:
        I. stupeň - 8.30 - 9.30
        II. stupeň - 10.00 - 11.00

Plán akcí v týdnu 19. 9. - 23. 9. 2022

Den Datum Akce
Po 19. 9. 8. ABC - adaptační kurz Březová
Út 20. 9. 3. AB - plavání ZŠ Milénova
8. ABC - adaptační kurz Březová
ŠD – celodružinová akce – malování na chodníku
St 21. 9. 2. B - 9.00 - 12.45 - Vida centrum
14.00 - zasedání školního parlamentu
Čt 22. 9.  
23. 9. Volby do zastupitelstev obcí
Ranní školní družina bez omezení
I. stupeň – konec vyučování v 11.40
        – žáci odchází v 11.40 hlavním vchodem
II. stupeň – konec vyučování ve 12.45
        – 6. a 7. třídy odchází přes školní dvůr, 8. a 9. třídy odchází přes školní hřiště

Plán akcí v týdnu 12. 9. - 16. 9. 2022

Den Datum Akce
Po 12. 9.  
Út 13. 9. 3. AB - plavání ZŠ Milénova
14.30 - pedagogická rada
16.30 - 17.30 - třídní schůzky
Úprava rozvrhu - z důvodu konání pedagogické rady se neuskuteční odpolední vyučování 9. ABC a 7. hodina Tv 8. AB dívky.
St 14. 9.  
Čt 15. 9. 8.00 - 14.00 - Školní parlament – 1. environmentální konference pro školní parlamenty – KD Rubín
16. 9.  

Plán akcí v týdnu 5. 9. - 9. 9. 2022

Den Datum Akce
Po 5. 9. Výuka podle platného rozvrhu
Út 6. 9. Výuka podle platného rozvrhu včetně odpoledního vyučování
St 7. 9. Výuka podle platného rozvrhu
6. ABCD - RS Jiskra Náměšť nad Oslavou - adaptační kurz
Čt 8. 9. Výuka podle platného rozvrhu včetně odpoledního vyučování
6. ABCD - RS Jiskra Náměšť nad Oslavou - adaptační kurz
9. 9. Výuka podle platného rozvrhu
6. ABCD - RS Jiskra Náměšť nad Oslavou - adaptační kurz

Plán akcí v týdnu 29. 8. - 2. 9. 2022

Den Datum Akce
Po 29. 8. Hlavní prázdniny žáků
Út 30. 8. Hlavní prázdniny žáků
St 31. 8. Hlavní prázdniny žáků
Čt 1. 9. 1. ABC – 8.00 – 9.15 – vyučující 1. tříd a vychovatelky školní družiny 1. tříd
1. stupeň – 2 vyučovací hodiny – 8.00 – 9.40 – po skončení výuky odchází žáci buď do školní družiny nebo v doprovodu třídních učitelů hlavním vchodem domů.
2. stupeň – 2 vyučovací hodiny – 8.00 – 9.45 – žáci 6. a 7. ročníků odchází v doprovodu třídních učitelů bránou přes školní dvůr, žáci 8. a 9. ročníků odchází v doprovodu třídních učitelů spodním vchodem přes školní hřiště.
Školní družina v provozu 6.30 – 16.30
Organizace obědů:
Školní družina – od 11.00 do 12.00
Ostatní žáci 1. a 2. stupně – od 12.00 do 13.00 – příchod na oběd do školní jídelny hlavním vchodem
Oběd na 1. 9. lze odhlásit nejpozději v úterý 30. 8. do 12.00.
2. 9. 1. ABC – vyučování do 10.45
1. stupeň – vyučování do 11.40
2. stupeň – vyučování do 12.45