Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III. - Podpora dětem a žákům ZŠ a MŠ Blažkova III

Od 1. 3. 2021 do 28. 2. 2022 budeme čerpat dotaci z programu Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ III. Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.
Díky této dotaci může na naší škole pokračovat školní psycholog, ve školce bude pracovat školní asistent.
Na základní škole bude ve školním roce 2021/2022 otevřen čtenářský klub a klub zábavné logiky a deskových her, v mateřské škole bude podpořen profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím sdílení zkušeností. V základní i mateřské škole také proběhnou projektové dny ve výuce, kdy bude do školy pozván odborník z praxe.

Plakát k projektu najdete zde.