Plán akcí v týdnu 11. 6. - 15. 6. 2018

Den Datum Akce
Po 11. 6. Školní výlet 8. A, 9. A
Út 12. 6. 2. A, 2. C plavání
Školní výlet 8. A, 9. A
16.00 – schůzka rodičů budoucích
St 13. 6. 2. B - plavání
8. AB, 9. AB – výběr žáků – Exkurze do Dukovan
3. C – doprvní hřiště Komín
6. B - Re:publika - odchod po 1. hodině
Školní redakce – 8.00 – 15.30 – Re:publika + Paint Baal
ŠD – 8.30 – 11.30 – sportovní obvodní olympiáda – ZŠ Merhautova
Čt 14. 6. Turnaj v miniházené – Majlont – výběr žáků 1. stupně
ŠD - 14.00 – Dopravně vědomostní soutěž – louka pod školou
15. 6. Odjezd žáků 6. ABC do Chorvatska – v odpoledních hodinách

Plán akcí v týdnu 4. 6. - 8. 6. 2018

Den Datum Akce
Po 4. 6. Focení tříd
Laser Game – Jugoslávská – 13.30 - 16.00 – kroužek miniházené
Út 5. 6. 2. A, 2. C plavání
Focení tříd
15.00 – pedagogická rada
16.30 – 17.30 – třídní schůzky
St 6. 6. 2. B - plavání
Čt 7. 6. 16.00 – Akademie na závěr školního roku
8. 6. Záchranná stanice Brno – ukázkový program pro školy
        9.00 – 1. – 4. třídy
        10.00 – 5. – 9. třídy
Před programem proběhne potravinová sbírka pro zvířátka
8. A – výstaviště – Re:publika
Školní parlament – Laser Game + spaní ve škole

Plán akcí v týdnu 28. 5. - 1. 6. 2018

Den Datum Akce
Po 28. 5. 2. B, 4. B, 5. B – ŠVP Podmitrov
3. A – ŠVP Domanín
3. B, 5. A – ŠVP Ostružná 8. A – PPP Sládkova - Zážitky na dluh – 8.00 – 11.40
9. B – projektový den Finanční gramotnost
Laser Game – Jugoslávská – 13.30 – 16.00 – kroužek miniházené
Út 29. 5. 2. A, 2. C plavání
2. B, 4. B, 5. B – ŠVP Podmitrov
3. A – ŠVP Domanín
3. B, 5. A – ŠVP Ostružná
8. A – výukový Workshop Nová Mosilana – 8. 00 – 12.00
9. B – projektový den Finanční gramotnost
Pythagoriáda – městské kolo – 6.ročník
St 30. 5. 4. A - plavání
2. B, 4. B, 5. B – ŠVP Podmitrov
3. A – ŠVP Domanín
3. B, 5. A – ŠVP Ostružná
Pythagoriáda – městské kolo – 7. roč – 13.30 - ZŠ Merhautova, 8. ročník – 12.00 – ZŠ Sirotkova
Čt 31. 5. 2. B, 4. B, 5. B – ŠVP Podmitrov
3. A – ŠVP Domanín
3. B, 5. A – ŠVP Ostružná
8. AB, 9. AB - Jazykově poznávací zájezd dod Berlína
1. 6. 2. B, 4. B, 5. B – ŠVP Podmitrov
3. A – ŠVP Domanín
3. B, 5. A – ŠVP Ostružná
8. AB, 9. AB - Jazykově poznávací zájezd dod Berlína
1. A – KJM – Klíčování – 8.30

Týdenní plán akcí



Plán akcí v týdnu 21. 5. - 25. 5. 2018

Den Datum Akce
Po 21. 5. 1. ABC, 2. ABC,3. ABC, 5. B - preventivní zubní prohlídky
4. ABC – Enflish Day – 4. B rozdělena do 4. AC
9. A – výukový program Finanční gramotnost – interaktivní učebna
5. A – Kurz první pomoci – 8.00 – 12.00
Út 22. 5. 2. A, 2. C plavání
4. ABC, 6. ABC, 7. ABC, 8. AB, 9. AB, 5. A - preventivní zubní prohlídky
Zasedání školního parlamentu – 14.00
St 23. 5. 2. B - plavání
1. C – 10.30 - KJM – Klíčování čtenářů
9. A – výukový program Finanční gramotnost – interaktivní učebna
7. C – školní výlet – Štramberk
Čt 24. 5. 7. C – školní výlet – Štramberk
9. B – PPP Sládkova – Ach, ty vztahy
25. 5. 1. B – 8.30 – KJM – Klíčování čtenářů
7. ABC – Mikulčice – Velkomoravský den
9. A – PPP Sládkova – Ach, ty vztahy

Plán akcí v týdnu 14. 5. - 18. 5. 2018

Den Datum Akce
Po 14. 5. 2.C, 3.C - ŠVP Filipov
English Week -8. A 9. Ročník – výběr žáků – 8.AB spojena
Út 15. 5. 2. A, 2. C plavání
English Week -8. A 9. Ročník – výběr žáků – 8.AB spojena
2.C, 3.C - ŠVP Filipov
5.ročník – srovnávací zkoušky z AJ
8.AB – výukový workshop Nová Mosilana
St 16. 5. 2. B - plavání
English Week -8. A 9. Ročník – výběr žáků – 8.AB spojena
2.C, 3.C - ŠVP Filipov
5. ročník – srovnávací zkoušky z ČJ
Český den proti rakovině
Čt 17. 5. English Week -8. A 9. Ročník – výběr žáků – 8.AB spojena
2.C, 3.C - ŠVP Filipov
18. 5. English Week -8. A 9. Ročník – výběr žáků – 8.AB spojena
2.C, 3.C - ŠVP Filipov
5.ročník – srovnávací zkoušky z matematiky

Plán akcí v týdnu 7. 5. - 11. 5. 2018

Den Datum Akce
Po 7. 5.  
Út 8. 5. STÁTNÍ SVÁTEK - Den vítězství
St 9. 5. 2. B - plavání
4. ABC – Empík cyklista – dopravní hřiště
Čt 10. 5. 8. AB – SCIO testy – výběr žáků – 2 skupiny – 8. AB spojena
ŠD – soutěž Pozadu – 14.00 – školní hřiště
16.30 – Společenské centrum Lesná – Příběhy našich sousedů – výběr žáků 8. a 9. ročníků – závěrečné prezentace
11. 5. Novinářský kalamář – házená – výběr žáků 6. a 7. tříd – Tatran Bohunice

Plán akcí v týdnu 30. 4. - 4. 5. 2018

Den Datum Akce
Po 30. 4. VOLNÝ DEN PRO ŽÁKY
Út 1. 5. STÁTNÍ SVÁTEK - Svátek práce
St 2. 5. 2. B - plavání
6. ABC – poznávací zájezd do Vídně
8. B – 8.00 - 12.00 - PPP Sládkova – Zážitky na dluh (Drogy)
2. A – školní výlet RS Prudká – Doubravník
Čt 3. 5. 2. A – školní výlet RS Prudká – Doubravník
4. 5. 2. A – školní výlet RS Prudká – Doubravník

Plán akcí v týdnu 23. 4. - 27. 4. 2018

Den Datum Akce
Po 23. 4. 1. A, 4. A - ŠVP Chvalčov
5. A + II. stupeň – 8.00 - 12.45 - Ukliďme svět, ukliďme Česko – akce školního parlamentu ke Dni Země
Út 24. 4. 2. AC - plavání
1. A, 4. A - ŠVP Chvalčov
14.00 – zasedání školního parlamentu
9. A – 8.00 – 10.45 – exkurze vila Tugendhat
16.00 – edukativně stuimulašční skupinky
St 25. 4. 2. B - plavání
5. AB (výběr žáků) – 8.00 – 12.45 - English Day (ostatní rozvrh podle 5. A)
Čt 26. 4. 1. A, 4. A - ŠVP Chvalčov
9. B – 8.00 – 10.45 – exkurze vila Tugendhat
ŠD – 14.00 – Puzzliáda
27. 4. 1. A, 4. A - ŠVP Chvalčov

Plán akcí v týdnu 16. 4. - 20. 4. 2018

Den Datum Akce
Po 16. 4. 1. BC - ŠVP Křižanov
9. ročník - Přijímací zkoušky na SŠ
Út 17. 4. 2. AC - plavání
1. BC - ŠVP Křižanov
5. a 7. ročník - Přijímací zkoušky na SŠ
Výběr žáků 8. a 9. ročníku (odchod v 10.00) - Futsal - ZŠ Svážná
14.00 - zasedání školního parlamentu
16.00 - Edukativně-stimulační skupinky
St 18. 4. 2. B - plavání
1. BC - ŠVP Křižanov
7. AB - školní výlet - Fryšták
Výběr žáků - 8.00 - 12.45 - Orientační běh
I. stupeň (4 žáci) - English Jungle - ZŠ náměstí Republiky
Čt 19. 4. 1. BC - ŠVP Křižanov
7. AB - školní výlet - Fryšták
4. AB - VIDA centrum
20. 4. 1. BC - ŠVP Křižanov
7. AB - školní výlet - Fryšták
I. stupeň - 10.00 - Jsme Evropané - vystoupení folklorních souborů

Plán akcí v týdnu 9. 4. - 13. 4. 2018

Den Datum Akce
Po 9. 4.  
Út 10. 4. 2. AC - plavání
8. AB – jazykáři – německé divadlo „Der Turm“ – odchod po 1. hodině – návrat v 5. hodině
14.30 – pedagogická rada za 3. čtvrtletí
16.30 – 17.30 – třídní schůzky
Schůzka Chorvatsko – 15.45 – 6. BC, 17.30 – 6. A
14.00 – zasedání školního parlamentu
St 11. 4. 2. B - plavání
Čt 12. 4. 7. ABC (dívky) - 10.55 - Čas proměn – beseda
9. AB – přijímací zkoušky na SŠ – 1. kolo
13. 4. 5. AB, 7. ABC – přijímací zkoušky na SŠ – 1. kolo

Plán akcí v týdnu 2. 4. - 6. 4. 2018

Den Datum Akce
Po 2. 4. PONDĚLÍ VELIKONOČNÍ
Út 3. 4. 2. AC - plavání
16.00 – edukativně stimulační skupinky
3. C – SVŠ Jezírko – Sojčí lumpárny
St 4. 4. 2. B - plavání
Čt 5. 4. 5. A - 8.00 - 10.00 - nadace Podané ruce
Zápis do 1. tříd
6. 4. 8. AB – zeměpisná procházka Brnem
Zápis do 1. tříd

Plán akcí v týdnu 26. 3. - 30. 3. 2018

Den Datum Akce
Po 26. 3. ŠD – karneval – oddělení 7
Út 27. 3. 2. AC - plavání
14.00 – Zasedání školního parlamentu
16.00 – Edukativně stimulační skupinky
St 28. 3. 2. B - plavání
Čt 29. 3. Velikonoční prázdniny žáků
30. 3. Státní svátek – Velký pátek

Plán akcí v týdnu 19. 3. - 23. 3. 2018

Den Datum Akce
Po 19. 3. Výběr žáků 8. a 9. ročníku – odchod v 10.00 - florbal – Memoriál Krejčíka – ZŠ Tuháčkova
Út 20. 3. 2. AC - plavání
Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků – 9.00, 10.00, 11.00
Beseda - „Vodicí pes ve službě člověku“ – NF ČrO Světluška:
        2. hodina – 6. C
        3. hodina – 6. A
        4. hodina – 6. B
4. AB – 9.00 – 12.30 – Planetárium – „ Země v pohybu“
Matematický Klokan – I. stupeň v průběhu dopoledne, II. stupeň 1. hodina
ŠD – karneval – oddělení 2
St 21. 3. 2. B - plavání
Beseda - „Vodicí pes ve službě člověku“ – NF ČrO Světluška:
        2. hodina – 5. A
        3. hodina – 5. B
1. pomoc – SZŠ Jaselská:
        – 8.00 – 9.40 – 9. A
        – 10.00 – 11.40 – 9. B
Čt 22. 3. ŠD – karneval – oddělení 3
ŠD – karneval – oddělení 5
23. 3. ŠD – KJM – Velikonoce – oddělení 4
ŠD – karneval – oddělení 2
ŠD – karneval – oddělení 8
Recitační soutěž – II. stupeň – školní kolo – čítárna

Plán akcí v týdnu 12. 3. - 16. 3. 2018

Den Datum Akce
Po 12. 3. 7. ABC - LVK - Kurzovní – Praděd
Út 13. 3. 2. AC - plavání
7. ABC - LVK - Kurzovní – Praděd
14.00 – zasedání školního parlamentu
16.00 – Edukativně stimulační skupinky
13.00 – městské kolo čtenářské soutěže Babylon (A. Čepičková, M. Ledvina) – ZŠ Kuldova
St 14. 3. 2. B - plavání
7. ABC - LVK - Kurzovní – Praděd
3. B – Amavet – dopravní výchova – 8.30 – 11.30
II. stupeň – Jeden svět Brno – projekce pro školy
Čt 15. 3. 7. ABC - LVK - Kurzovní – Praděd
9. ročník – beseda - personální agentura Grafton – v rámci 3. a 5. hodiny ve Volbě povolání
ŠD – karneval
16. 3. 7. ABC - LVK - Kurzovní – Praděd
ŠD – KJM – Velikonoce
ŠD – karneval

Plán akcí v týdnu 5. 3. - 9. 3. 2018

Den Datum Akce
Po 5. 3.  
Út 6. 3. 2. AC - plavání
St 7. 3. 2. B - plavání
MŠ do 1. tříd
4. ABC – Riviéra – Empík cyklista
Čt 8. 3. Krajské kolo olympiády n NJ – ZŠ Antonínská
Okresní kolo recitační soutěže I. stupeň – CVČ Lužánky
9. 3.  

Plán akcí v týdnu 26. 2. - 2. 3. 2018

Den Datum Akce
Po 26. 2. 4. C – nastupuje nová paní učitelka pí. Daniela Baráková
Út 27. 2. 2. AC - plavání
3. C – sdružení Podané ruce – Netolismus
14.00 – zasedání školního parlamentu
16.00 – edukativně stimulační skupinky
St 28. 2. 2. B - plavání
Čt 1. 3. ŠD – 14.00 – celodružinová soutěž Pexesiáda
2. 3.  

Plán akcí v týdnu 19. 2. - 23. 2. 2018

Den Datum Akce
Po 19. 2.  
Út 20. 2. 2. AC - plavání
Městské kolo zeměpisné olympiády – ZŠ Milénova
5. A – 8.00 – 10.40 – Podané ruce – Selektivní primární prevence
St 21. 2. 2. B - plavání
1. pomoc – SZŠ Jaselská (ve škole):
        – 9. A – 8.00 – 9.40
        – 9. B – 10.00 – 11.40
8.00 – 1. zasedání Školské rady ZŠ Blažkova
ŠD - 8.30 – obvodní kolo Superstar – ZŠ Milénova
7. ročník (výběr žáků) - 1. vyučovací hodina - matematická soutěž Pangea
Čt 22. 2. YEPF – Mladí lidé v evropských lesích – soutěž
CVČ Lužánky - obvodní kolo soutěže v AJ – V. Dofek, I. Georgievová
23. 2. 6. ročník (výběr žáků) - 1. vyučovací hodina - matematická soutěž Pangea
5. školní ples - 19.00 – KC Omega – Musilova 2
Polonéza + vystupující žáci – generální zkouška polonézy – KC Omega – 8.00 – 12.00 (po skončení návrat do školy na oběd a odchod domů)

Plán akcí v týdnu 12. 2. - 16. 2. 2018

Den Datum Akce
Po 12. 2.  
Út 13. 2. 2. AC - plavání
16.00 – Edukativně stimulační skupinky
14.00 – zasedání školního parlamentu
St 14. 2. 2. B - plavání
1. ABC – 10.00 - Učíme se společně – návštěva dětí MŠ Nejedlého v 1. třídách
Čt 15. 2. 3. C – Empík chodec – Riviéra
CVČ Lužánky – Veletrh základních škol – 12.00 – 18.00
16. 2. CVČ Lužánky – Veletrh základních škol – 12.00 – 18.00

Plán akcí v týdnu 5. 2. - 9. 2. 2018

Den Datum Akce
Po 5. 2. Jarní prázdniny žáků
Út 6. 2. Jarní prázdniny žáků
St 7. 2. Jarní prázdniny žáků
Čt 8. 2. Jarní prázdniny žáků
9. 2. Jarní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 29. 1. - 2. 2. 2018

Den Datum Akce
Po 29. 1. 8. AB, 9. AB - LVK České Petrovice
Út 30. 1. 3. AB - plavání
8. AB, 9. AB - LVK České Petrovice
Pohádková škola - 16.00
St 31. 1. 3. C - plavání
8. AB, 9. AB - LVK České Petrovice
Vydávání výpisu vysvědčení za I. pololetí – poslední vyučovací hodina
Čt 1. 2. 8. B – 8.00 – 11.40 - bruslení
8. AB, 9. AB – úprava rozvrhu - konec vyučování ve 13.40
2. 2. Pololetní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 22. 1. - 26. 1. 2018

Den Datum Akce
Po 22. 1. 1. stupeň – ŠVP České Petrovice (5. A rozdělena do 5. B)
Út 23. 1. 3. AB - plavání
1. stupeň – ŠVP České Petrovice (5. A rozdělena do 5. B)
14.30 – pedagogická rada za 1. pololetí
St 24. 1. 3. C - plavání
1. stupeň – ŠVP České Petrovice (5. A rozdělena do 5. B)
2. A – 8.15 - KJM – Pohádky
8. AB hoši – 8.00 – 11.45 – SŠ polytechnická Jílova – Dny řemesel a odbornosti
8. AB dívky – 8.00 – 11.45 – SOU Charbulova
Okresní kolo matematické olympiády – 5. ročník – ZŠ Křídlovická
Okresní kolo matematické olympiády – 9. ročník – Lauer, Straka - Gymnázium KJ
14.00 – školní kolo zeměpisné olympiády
Čt 25. 1. 1. stupeň – ŠVP České Petrovice (5. A rozdělena do 5. B)
Městské kolo olympiády v českém jazyce – CVČ Lužánky – Štěpánka Horáková
26. 1. 1. stupeň – ŠVP České Petrovice (5. A rozdělena do 5. B)
8. AB, 9. AB – výběr žáků – LVK České Petrovice
Volby prezidenta republiky – 2. kolo
Úprava rozvrhu:
        I. stupeň konec vyučování v 11.40
        II. stupeň konec vyučování ve 12.45
Přerušení provozu školní družiny
Zahájen prodej lístků na školní ples

Plán akcí v týdnu 15. 1. - 19. 1. 2018

Den Datum Akce
Po 15. 1.  
Út 16. 1. 3. AB - plavání
2. A - 8.00 – Soběšice – CVČ Jezírko
16.00 – Pohádková škola
St 17. 1. 3. C - plavání
1. ABC – 8.30 - divadlo Radost – Tři čuníci
Čt 18. 1.  
19. 1.  

Plán akcí v týdnu 8. 1. - 12. 1. 2018

Den Datum Akce
Po 8. 1.  
Út 9. 1. 3. AB - plavání
16.30 - třídní schůzky
16.00 - schůzka pro rodiče žáků 7. tříd, kteří jedou na lyžařský kurz
16.00 - setkání výchovné poradkyně s rodiči žáků 9. ročníků (přihlášky na SŠ)
St 10. 1. 3. C - plavání
Čt 11. 1. 1. ABC - 8.55 - focení tabla třídy
12. 1. Volby prezidenta republiky (I. kolo):
Úprava rozvrhu:
        I. stupeň konec vyučování v 11.40
        II. stupeň konec vyučování ve 12.45
Přerušení provozu školní družiny

Plán akcí v týdnu 1. 1. - 5. 1. 2018

Den Datum Akce
Po 1. 1. Nový rok
Út 2. 1. Vánoční prázdniny žáků
St 3. 1. 3. C - plavání
Čt 4. 1.  
5. 1.  

Plán akcí v týdnu 25. 12. - 29. 12. 2017

Den Datum Akce
Po 25. 12. 1. svátek vánoční
Út 26. 12. 1. svátek vánoční
St 27. 12. Vánoční prázdniny žáků
Čt 28. 12. Vánoční prázdniny žáků
29. 12. Vánoční prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 18. 12. - 22. 12. 2017

Den Datum Akce
Po 18. 12.  
Út 19. 12. 3. AB - plavání
8. AB, 9. AB (výběr žáků) - Vánoční Bratislava
St 20. 12. 3. C - plavání
Vánoční kapřík – finále – II. stupeň – konec vyučování ve 12.45 hodin
5. A – Vánoční procházka Brnem
Čt 21. 12. Vánoční dílny:
II. stupeň a 5. AB – úprava rozvrhu – konec vyučování po 5. hodině
Vánoční jarmark – 15.00 – 17.30
22. 12. 7. AB - Planeta 3000
Vánoční besídky
I. stupeň – oběd během 4. vyučovací hodiny
II.stupeň – oběd během 5. vyučovací hodiny

Plán akcí v týdnu 11. 12. - 15. 12. 2017

Den Datum Akce
Po 11. 12. 7. B - Bruslení DRFG aréna
Út 12. 12. 3. AB - plavání
Pohádková škola- 16.00 – 17.00
St 13. 12. 3. C - plavání
Exit Game – 8. B – Exit Game
Beseda o energii - 9. A (8.00 – 9.40), 9.B (10.00 – 11.40)
Čt 14. 12. 3. – 5. třídy – 9.00 - Anglické divadlo – Buran Teatre – Kounicova 22, Kocour v botách
5. A - 11.30 – 12.30 – Planetárium – Úžasné planety
6. B - 1. – 4. hodina – Palác šlechtičen – Vánoční výstava
15. 12. ŠD – 14.00 – 15.00 – KJM – Vánoce
2. ABC, 3. ABC - 9.00 - Kino Lucerna - Den na zakázané planetě
6. ABC - Rajhrad – Vánoční výstava a dílna

Plán akcí v týdnu 4. 12. - 8. 12. 2017

Den Datum Akce
Po 4. 12.  
Út 5. 12. 3. AB - plavání
Mikulášská nadílka – 1. ABC, 2. ABC – 8.00 – 9.40
Preventivní zubní prohlídky – 6. ABC, 7. ABC, 8. AB
9. AB – 12.00 – 13.00 – Společenské centrum Brno – Sever – Netradiční setkání s tradičními řemesly (odchod v 11.00, úprava rozvrhu – 9. AB dívky – 7. hodina TV – nekoná se)
14.00 – zasedání školního parlamentu
St 6. 12. 3. C - plavání
Čt 7. 12.  
8. 12. ŠD – 14.00 – 15.00 – KJM – Vánoce
Školní parlament – Spaní ve škole

Plán akcí v týdnu 27. 11. - 1. 12. 2017

Den Datum Akce
Po 27. 11. 7. ABC – výběr žáků – English Week – jazyková učebna, interaktivní učebna
7. A spojena se 7. B – rozvrh podle 7. B
Út 28. 11. 3. AB - plavání
7. ABC – výběr žáků – English Week – jazyková učebna, interaktivní učebna
7. A spojena se 7. B – rozvrh podle 7. B
Preventivní zubní prohlídky – 1. ABC, 2. ABC, 3. C, 9. AB
Městský a krajský přebor v plavání – výběr žáků – odchod v 11.00
16.00 – Pohádková škola
St 29. 11. 3. C - plavání
7. ABC – výběr žáků – English Week – jazyková učebna, interaktivní učebna
7. A spojena se 7. B – rozvrh podle 7. B
Čt 30. 11. 7. ABC – výběr žáků – English Week – jazyková učebna, interaktivní učebna
7. A spojena se 7. B – rozvrh podle 7. B
2. C – 9.00 – CVČ Lužáky – Bydlí s námi
Městské kolo ve šplhu – výběr žáků I.stupně - odchod v 11.40
1. 12. 7. ABC – výběr žáků – English Week – jazyková učebna, interaktivní učebna
7. A spojena se 7. B – rozvrh podle 7. B
4. A – Anthropos – Vývoj člověka - 9.00
2. B – 10.10 – KJM – Etiketa

Plán akcí v týdnu 20. 11. - 24. 11. 2017

Den Datum Akce
Po 20. 11.  
Út 21. 11. 3. AB - plavání
Výběr žáků II. stupně – 8.00 – 10.00 - trénink plavání na přebory – Tesla Brno
Výběr žáků - 3. a 4. hodina IT-SLOT – soutěž v informatice
14.00 – zasedání školního parlamentu
Výběr žáků 3. – 5. ročníků – 11.45 –15.30 - Základní kolo soutěže ve šplhu - ZŠ Úvoz
1. ABC - 8.30 – 10.00 – divadlo Radost – Baba Jaga
ŠD - 14.00 – 15.00 – finále soutěže Superstar – 3. a 4. třídy
St 22. 11. 3. C - plavání
Výběr žáků - 4. a 5. hodina IT-SLOT – soutěž v informatice
3. AB, 4. ABC, 5. AB - Preventivní zubní prohlídky
Školní parlament – Parlamentní den – SOU Jílová
Ovoce do škol
Čt 23. 11. Výběr žáků 8. a 9. tříd - 3. – 5. hodina – Olympiáda v českém jazyce
ŠD – 1. a 2. třídy - 14.00 – 15.00 – finále soutěže Superstar
24. 11. 9. AB (odchod v 9.00) – veletrh středních škol - BVV
8.00 - 2.C , 3. A, 8.55 – 3. B, 3. C - Preventivní program – sdružení Podané ruce – program Netolismus
4. B – 9.00 – 10.00 – Knihovna JM – Vánoce u sousedů
Školní parlament – Županový den

Plán akcí v týdnu 13. 11. - 17. 11. 2017

Den Datum Akce
Po 13. 11.  
Út 14. 11. 3. AB - plavání
Vánoční focení žáků
16.00 - Pohádková škola
St 15. 11. 3. C - plavání
Vánoční focení žáků
8. a 9 ročník - 6. hodina - Bobřík informatiky
Čt 16. 11.  
17. 11. Státní svátek

Plán akcí v týdnu 6. 11. - 10. 11. 2017

Den Datum Akce
Po 6. 11.  
Út 7. 11. 3. AB - plavání
2. C – divadlo Polárka - Cirkus Unicum
14.30 – pedagogická rada za 1. čtvrtletí
16.30 – třídní schůzky
St 8. 11. 3. C - plavání
Čt 9. 11. 7. C - 11.45 – Planeta 3000 – Brazílie
Florbal – výběr žáků 6. a 7. ročníku – Sportpoint (do 11.00)
10. 11. 3. C – Technické muzeum
ŠD – KJM – Kouzelný svět pohádek

Plán akcí v týdnu 30. 10. - 3. 11. 2017

Den Datum Akce
Po 30. 10.  
Út 31. 10. 3. AB - plavání
8.00 – 11.40 – Den otevřených dveří
6. A – 8.00 – 11.40 – Anthropos – Vítejte u neandrtálců
Karierní poradenství – Nová Mosilana
        9. A – konec 1. vyučovací hodiny
        9. B – začátek 2. vyučovací hodiny
St 1. 11. 3. C - plavání
Čt 2. 11. 6. ABC - 10.00 – (odchod v 9.00 po 1. hodině, návrat na 5. hodinu) - Planetárium - Rychlejší než světlo – Sen o mezihvězdných výpravách
Florbal – výběr žáků 6. a 7. ročníku – Sportpoint
3. 11. 4. ABC – Empík Cyklista
ŠD – 14.00 – 15.00 – KJM – Kouzelný svět pohádek

Plán akcí v týdnu 23. 10. - 27. 10. 2017

Den Datum Akce
Po 23. 10.  
Út 24. 10. 3. AB - plavání
St 25. 10. 3. C - plavání
II. stupeň - 9.30 - divadlo Radost - Veselé paničky Windsorské
8. B – Jurkovičova vila – rýsování s architektem
Čt 26. 10. Podzimní prázdniny žáků
27. 10. Podzimní prázdniny žáků

Plán akcí v týdnu 16. 10. - 20. 10. 2017

Den Datum Akce
Po 16. 10. Liga škol v orientačním běhu - 8.00 - 12.45 - Kraví hora - výběr žáků
Út 17. 10. 3. AB - plavání
9. A - 8.00 - 12.00 - Úřad práce
St 18. 10. 3. C - plavání
Florbal – výběr žáků 8. a 9. ročníku - Sport Point
Čt 19. 10. 6. C - 1. - 3. hodina - Anthropos - Vítejte u neandrtálců
20. 10. Volby do Parlamentu ČR
Den volna pro žáky

Plán akcí v týdnu 9. 10. - 13. 10. 2017

Den Datum Akce
Po 9. 10. 9. AB - 9.00 - Semilasso - dopravní výchova
Út 10. 10. 3. AB - plavání
St 11. 10. 3. C - plavání
8.00 – zasedání školské rady
Čt 12. 10. 9. B – 9.00 - návštěva Úřadu práce Brno
13. 10.  

Plán akcí v týdnu 2. 10. - 6. 10. 2017

Den Datum Akce
Po 2. 10.  
Út 3. 10. 3. AB - plavání
St 4. 10. 3. C - plavání
1. B – 8.15 – knihovna JM – „Pasování prvňáčků“
Čt 5. 10. 9. AB – kulturně poznávací zájezd do Prahy
9. AB – zůstávající žáci – výuka podle náhradního rozvrhu
6. B – 8.00 – 12.00 – Anthropos – vítejte u neandrtálců – 8.00 – 12.00
Liga škol v orientačním běhu - Herčíkova – výběr žáků – 8.00 – 12.45
6. 10. 9. AB – kulturně poznávací zájezd do Prahy
9. AB – zůstávající žáci – výuka podle náhradního rozvrhu

Plán akcí v týdnu 25. 9. - 29. 9. 2017

Den Datum Akce
Po 25. 9. Školní družina – 14.00 – malování na chodníku – školní dvůr
Út 26. 9. 3. AB - plavání
St 27. 9. 3. C - plavání
Čt 28. 9. Státní svátek
29. 9. II. stupeň – 10.00 – Velký Špalíček - filmové představení v rámci dne jazyků – Sirotčinec slečny Peregrinové - konec vyučování ve 12.45

Plán akcí v týdnu 18. 9. - 22. 9. 2017

Den Datum Akce
Po 18. 9.  
Út 19. 9. 3. AB - plavání
7. ABC, 8. AB - výběr žáků - Ochrana člověka za mimořádných událostí – ACT Merkur – Pasohlávky (evakuace 6.45 od školy)
St 20. 9. 7. ABC, 8. AB - výběr žáků - Ochrana člověka za mimořádných událostí – ACT Merkur – Pasohlávky
Čt 21. 9.  
22. 9.  

Plán akcí v týdnu 11. 9. - 15. 9. 2017

Den Datum Akce
Po 11. 9.  
Út 12. 9. 3. AB - plavání
Úprava rozvrhu:
I. stupeň – konec vyučování v 11.40
II. stupeň – konec vyučování ve 12.45
14.00 – zahájení oslav 50. let školy
15.30 – den otevřených dveří pro veřejnost
St 13. 9. 3. C - plavání
I. stupeň – od 8.00 hodin – nábor žáků do kroužku Věda nás baví
Čt 14. 9. 8.00 – focení žáků 1. tříd – MF Dnes
Úprava rozvrhu – 8. AB, 9.AB – konec vyučování ve 13.40
14.30 – pedagogická rada – sborovna školy
16.30 – třídní schůzky
Od 16.00 – nábor žáků do kroužku Věda nás baví
15. 9.  

Plán akcí v týdnu 4. 9. - 8. 9. 2017

Den Datum Akce
Po 4. 9. 8.00 – slavností zahájení školního roku – slavnostní projev ředitele školy ve školním rozhlasu
I. stupeň – 1 vyučovací hodina – oběd v 8.45 hod
II. stupeň – 2 vyučovací hodiny – oběd v 9.40 hod
Út 5. 9. I. stupeň – 3 hodiny - oběd v 10.45
II. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
St 6. 9. 6. ABC – Adaptační kurz Prudká 1. třídy - 2 vyučovací hodiny I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
Čt 7. 9. 6. ABC – Adaptační kurz Prudká 1. třídy - 3 vyučovací hodiny I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
8. 9. 6. ABC – Adaptační kurz Prudká 1. třídy - 4 vyučovací hodiny I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45