Týdenní plán akcí



Plán akcí v týdnu 17. 12. - 21. 12. 2018

Den Datum Akce
Po 17. 12. 6. ABC, 7. ABC - Vánoční kapřík - turnaj v házené
Obědy:
       6. a 7. ročník – od 11.30 do 13.15
       8. a 9. ročník – oběd ve 13.40
8. AB, 9. AB – 9.00 – 12.00 – bruslení Lužánky
Út 18. 12. 3. ABC - plavání
8. AB, 9. AB - Vánoční kapřík - turnaj v házené
Obědy:
       8. a 9. ročník – 11.30 – 13.15
       6. A – oběd v 11.40
       6. BC, 7.ABC – oběd ve 13.40
Ovoce do škol - pomeranč
St 19. 12. 2. C – KJM – 8.00 – Číst je zábava
3. ABC – kino Scala – 10.30 – 12.00 – Čertí brko
Vánoční jarmark – úprava rozvrhu – konec vyučování ve 12.45
Obědy:
       7. ABC - 11.20 – 11.40
       8. AB, 9. AB - 11.40 – 12.00
       6. ABC - operativně - 12.00 – 12.45
       5.ABC - 12.45
15.00 – 17.30 – Vánoční jarmark
Mléko do škol
Čt 20. 12. Anglické divadelní představení – Rubín
3. – 5. ročník – 8.30 – A Silly Bear
6. – 9. ročník – 10.15 – Jack and Joe
Obědy:
       4. ABC, 5. ABC - 11.00 – 12.00
       6. - 9. ročník – po návratu z divadla
Konec vyučování – 1.stupeň v 11.40, II. stupeň ve 12.45
21. 12. Vánoční besídky ve třídách
Konec vyučování : I. stupeň 11.40, II. stupeň 12.45
Obědy:
       I. stupeň 11.00 – 12.00
       II. stupeň 12.00 – 12.45

Plán akcí v týdnu 10. 12. - 14. 12. 2018

Den Datum Akce
Po 10. 12.  
Út 11. 12. 3. ABC - plavání
16.00 - Pohádková škola – keramický výrobek, počítačová
St 12. 12. 6. ABC – 9.00 – 12.00 – Planetárium – Sluneční superbouře
2. B – 8.00 - KJM – Číst je zábava
Soutěž IT- SLOT – celostátní kolo – Praha – M. Pavlík (9. A)
Čt 13. 12. 2. A, 4. B, 5. A, 5. B – 8.00 – 11.40 – Mobilní planetárium
14. 12. 8. AB, 9. AB – vánoční Vídeň (8. AB spojena – výuka podle 8.A)
9. A – 10.00 – beseda – projekt „Senioři a děti společně ...nejen ve školách“
9. B – 10.55 – beseda – projekt „Senioři a děti společně ...nejen ve školách“
1. A – CVČ Jezírko – Pase ovčák ovce ŠD – 14.00 – KJM – Vánoce (Kalusová)

Plán akcí v týdnu 3. 12. - 7. 12. 2018

Den Datum Akce
Po 3. 12. ŠD – IV. odd. - Čertovská diskotéka – pí. Slavíková
Út 4. 12. 3. ABC - plavání
5.C – 11.30 - Planetárium – Cesta sluneční soustavou – pí. Tomášková
ŠD – VII. odd. - Čertovská diskotéka - pí. Kalusová
Ovoce do škol
St 5. 12. 8.00 – 10.00 – Mikulášská nadílka – 1.ABC, 2.ABC
ŠD – V. a VIII. odd. - Čertovská diskotéka
Čt 6. 12. 2.C – 10.30 . divadlo Radost – Jája a Pája
ŠD – I., III. a VI. odd - Čertovská diskotéka
7. 12. 7.ABC – vánoční Praha – pí. Blatná, Kubová, Kubínová, Garili
3.ABC – 10.30 - Besední dům – Vánoční koncert České filharmonie
2.A – 8.00 – KJM – Dětská etiketa
ŠD – KJM – „Vánoce“
ŠD – II. odd. - Čertovská diskotéka

Plán akcí v týdnu 26. 11. - 30. 11. 2018

Den Datum Akce
Po 26. 11.  
Út 27. 11. 3. ABC - plavání
Pohádková škola - malování na trička + angličtina
St 28. 11. 4. C - 9.00 – CVČ Jezírko – Sojčí lumpárny
Čt 29. 11. 4. A - 9.00 – CVČ Jezírko – Sojčí lumpárny
30. 11.  

Plán akcí v týdnu 19. 11. - 23. 11. 2018

Den Datum Akce
Po 19. 11. 7. ABC – English Week – výběr žáků (7. A zůstává a 7. BC spojená)
Út 20. 11. 3. ABC - plavání
7. ABC – English Week – výběr žáků (7. A zůstává a 7. BC spojená)
7. BC – 8.55 – 12.45 – MZM – Velká Morava – výukový program
14.00 – zasedání školního parlamentu
St 21. 11. 7. ABC – English Week – výběr žáků (7. A zůstává a 7. BC spojená)
12.00 – 14.00 – olympiáda v ČJ
Čt 22. 11. 7. ABC – English Week – výběr žáků (7. A zůstává a 7. BC spojená)
3. – 5. ročník – 11.40 – 13.30 - šplh – obvodní kolo
ŠD – Pexesiáda od 14:00
23. 11. 7. ABC – English Week – výběr žáků (7. A zůstává a 7. BC spojená)
9. AB – veletrh SŠ – odchod v 9.30 - návrat na oběd
8. AB, 7. A – Planeta 3000 - kino Scala – Myanmar – divoká cesta do barmské říše
5. C – 8.30 – 10.0 - Amavet – Dopravní výchova

Plán akcí v týdnu 12. 11. - 16. 11. 2018

Den Datum Akce
Po 12. 11.  
Út 13. 11. 3. ABC - plavání
2. C – 8.30 – Amavet – dopravní výchova
16.00 – Pohádková škola – zahájení
St 14. 11. 4. B – 9.00 – 12.00 - CVČ Jezírko – Sojčí lumpárny
Čt 15. 11. Vánoční focení
5. A – 8.30 – Amavet – dopravní výchova
5. C – 9.40 – 12.45 – zeměpisná vycházka Brnem
16. 11. Vánoční focení

Plán akcí v týdnu 5. 11. - 9. 11. 2018

Den Datum Akce
Po 5. 11.  
Út 6. 11. 3. ABC - plavání
Anabel – Workshop Poruchy příjmu potravy:
       8. A – 8.00 – 9.40
       8. B – 10.00 – 11.40
Ovoce do škol
14.00 – zasedání školního parlamentu
14.30 – školení GDPR – sborovna školy
15.15 – pedagogická rada za 1. čtvrtletí
16.30 – 17.30 – třídní schůzky
St 7. 11.  
Čt 8. 11. Anabel – Workshop Poruchy příjmu potravy:
       9. A – 8.00 – 9.40
       9. B – 10.00 – 11.40
9. 11. 14.00 – ŠD – KJM – Kouzelný svět pohádek

Plán akcí v týdnu 29. 10. - 2. 11. 2018

Den Datum Akce
Po 29. 10. Podzimní prázdniny žáků
Út 30. 10. Podzimní prázdniny žáků
St 31. 10. 9. B - 8.00 - 12.00 - Špilberk - Co nám válka vzala a dala
Čt 1. 11. 1. B - 8.00 - 11.00 - Amavet - výukový program Chodec
2. 11. Výběr žáků 8. a 9. tříd - florbal - Sportpoint Brno
4. ABC - Empík cyklista - Riviéra
9. A - 8.00 - 12.00 - Špilberk - Co nám válka vzala a dala
ŠD - 14.00 - Knihovna J. Mahena - Kouzelný svět pohádek

Plán akcí v týdnu 22. 10. - 26. 10. 2018

Den Datum Akce
Po 22. 10. 9. A – 9.40 – 12.45 – Úřad práce
1. C – 9.30 – 12.00 – Amavet – výukový program Chodec
Út 23. 10. 3. ABC - plavání
9. B – 8.00 – 10.45 – Úřad práce
Ovoce do škol - mrkev
St 24. 10. Vyvěsíme vlajky
Čt 25. 10. 6. C (odchod v 10.0, návrat kolem 13. hodiny) – Anthropos – Vývoj člověka0
26. 10. 3. – 5. ročník – 3. hodina – soutěž ve šplhu

Plán akcí v týdnu 15. 10. - 19. 10. 2018

Den Datum Akce
Po 15. 10. 8.00 – zasedání Školské rady
Út 16. 10. 3. ABC - plavání
14.00 – zasedání školního parlamentu
St 17. 10. 2. ABC – 8.30 – divadlo Radost – Praštěné pohádky
Čt 18. 10. 8. AB - 14.00 - 15.30 - finanční gramotnost - Bankéři jdou do škol - kyberbezpečnost
19. 10.  

Plán akcí v týdnu 8. 10. - 12. 10. 2018

Den Datum Akce
Po 8. 10. „Vyvěsíme vlajky“ – začátek projektu
Út 9. 10. 3. ABC - plavání
15.00 – Pracovní setkání na SŠ Charbulova
Ovoce do škol
St 10. 10. II. stupeň – 1. hodina – Přírodovědný klokan
Workshop „ Prevence poruch příjmu potravy ve školách“ – 8.00 – 10.00
Čt 11. 10. 6. a 7. ročník – 8.00 – 13.40 – 3 žáci - ZOO Brno – Den přírodních věd
9.00 – 13.00 – PPP Kohoutova – setkání výchovných poradců
ŠD – 14.00 – celodružinová akce – Družinový čtyřboj
12. 10. 6. a 7. ročních – výběr chlapců – turnaj ve florbalu – Sportpoint

Plán akcí v týdnu 1. 10. - 5. 10. 2018

Den Datum Akce
Po 1. 10.  
Út 2. 10. 3. ABC - plavání
1. A – Amavet – dopravní výchova – Chodec - 8.30 – 10.00
8.00 – 13.00 – Liga škol v orientačním běhu – výběr žáků
14.00 – 1. zasedání školního parlamentu
St 3. 10.  
Čt 4. 10.  
5. 10. Volby do zastupitelstev obcí – úprava rozvrhu:
I. stupeň – odchod ze školy v 11.40
II. stupeň – odchod ze školy ve 12.45
Přerušení provozu školní družiny

Plán akcí v týdnu 24. 9. - 28. 9. 2018

Den Datum Akce
Po 24. 9. 9. AB (výběr žáků) - kulturně poznávací zájezd do Prahy
9. AB – zbylí žáci - náhradní rozvrh
Út 25. 9. 3. ABC - plavání
9. AB (výběr žáků) - kulturně poznávací zájezd do Prahy
9. AB – zbylí žáci - náhradní rozvrh
9. AB - Netradiční setkání s tradičními řemesly – Společenské centrum Brno sever – odchod ve 4. vyučovací hodině
„Ovoce do škol“
St 26. 9.  
Čt 27. 9.  
28. 9. Státní svátek – Den české státnosti

Plán akcí v týdnu 17. 9. - 21. 9. 2018

Den Datum Akce
Po 17. 9. 13.00 – odhalení pamětní desky cyklisty M. Vymazala – 13.00 – ZŠ Vranovská – 8.A dívky (výměna za 7. hodinu TV ve středu)
2. C – 9.00 – CVČ Jezírko – výukový program Mravenci
Út 18. 9. 3. ABC - plavání
1. ABC – 8.00 – focení MF Dnes – Jsem prvňák
ŠD – 14.00 - celodružinová akce Malování na chodníku
St 19. 9. Adaptační kurz 6. ABC – Prudká
Čt 20. 9. Adaptační kurz 6. ABC – Prudká
21. 9. Adaptační kurz 6. ABC – Prudká

Plán akcí v týdnu 3. 9. - 7. 9. 2018

Den Datum Akce
Po 10. 9.  
Út 11. 9. 3. ABC - plavání
16.30 - třídní schůzky
St 12. 9. 8. A – Adaptační kurz Templštýn
Čt 13. 9. 8. A – Adaptační kurz Templštýn
8. B – Adaptační kurz Templštýn
14. 9. 8. B – Adaptační kurz Templštýn

Plán akcí v týdnu 3. 9. - 7. 9. 2018

Den Datum Akce
Po 3. 9. 8.00 – slavností zahájení školního roku – slavnostní projev ředitele školy ve školním rozhlasu
I. stupeň – 1 vyučovací hodina – oběd v 8.45 hod
II. stupeň – 2 vyučovací hodiny – oběd v 9.40 hod
Út 4. 9. I. stupeň – 3 hodiny - oběd v 10.45
II. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
St 5. 9. 1. třídy - 2 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
Čt 6. 9. 1. třídy - 3 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
8.00 – I. stupeň – nábor do kroužku Věda nás baví
7. 9. 1. třídy - 4 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45