Týdenní plán akcí



Plán akcí v týdnu 21. 10. - 25. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 21. 10. 7. ABC – Exkurze Praha
Út 22. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Den otevřených dveří
9. AB hoši výběr – 10.00 odchod - Sportpoint – Florbal starší žáci
St 23. 10.  
Čt 24. 10.  
25. 10.  

Plán akcí v týdnu 14. 10. - 18. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 14. 10. 9. AB – Exkurze Praha
Út 15. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
9. AB – Exkurze Praha
8. A (odchod ve 12.00) – náměstí Svobody – Totalita?!
St 16. 10. 8. AB – výběr žáků – 8.55 – 9.55 – Přírodovědný klokan
3. B – 8.00 – KJM – Dětská etiketa
Čt 17. 10.  
18. 10. 9. B – 8.00 – 10.45 – náměstí Svobody – Totalita?!
3. C – 10.00 –Urbancentrum – Hodina pro Brno
3. A – 11.00 – Urbancentrum – Hodina pro Brno
8. BC , 9. A – odchod ve 12.00 hodin– náměstí Svobody – Totalita?!
ŠD – KJM – Kouzelný svět pohádek – 14.00

Plán akcí v týdnu 7. 10. - 11. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 7. 10.  
Út 8. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
6.ABC – odchod v 10.00 – hvězdárna Brno – Hvězdný cirkus
St 9. 10. 12.00 – Zasedání Školské rady
ŠD – 9.00 – ZŠ Janouškova – porada vedoucích vychovatelek
ŠD – 14.00 – Družinový čtyřboj
Čt 10. 10. ŠD – 14.00 – Družinový čtyřboj
11. 10. 3. C – 8.00 – KJM – Dětská etiketa
3. A – 10.00 – KJM – Dětská etiketa
3. B – 10.00 – Urbancentrum – Hodina pro Brno

Plán akcí v týdnu 30. 9. - 4. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 30. 9. 9. AB –Bankéři jdou do škol - Finanční gramotnost:
      9. A – 8.00 – 9.40
      9. B – 10.00 – 11.40
Út 1. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Výběr žáků - 8.00 – 12.45 – Orientační běh – Rosnička
8. A – 8.00 – 12.00 – PPP Sládkova – následná prevence
St 2. 10. 7.15 – zasedání Školního parlamentu
4. ABC – Empík cyklista
Čt 3. 10. výběr žáků 4. – 7. ročníku – 8.00 – 13.00 - Závody pro školy – Atletika se vrací za Lužánky
4. 10. 6. A – 10.00 – 13.40 – Anthropos

Plán akcí v týdnu 23. 9. - 27. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 23. 9.  
Út 24. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
St 25. 9. 1. B – 9.15 – 10.30 – KJM – Vítání prvňáčků
Čt 26. 9. II. stupeň – 8.00 – 13.40 (bez odpoledního vyučování) - Lehkoatletický den
27. 9. 1. A - 9.00 – 10.00 – KJM – Vítání prvňáčků
6. B – 3. – 6. hodina – Anthropos

Plán akcí v týdnu 16. 9. - 20. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 16. 9. 9. AB – návštěva Úřadu práce Brno:
9. B – 8.00 – 10.45
9. A – 9.40 – 12.45
Út 17. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
St 18. 9. ŠD – 14.00 – Malování na chodníku
Čt 19. 9.  
20. 9.  

Plán akcí v týdnu 9. 9. - 13. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 9. 9. 1. AB – 8.00 – Focení MF Dnes
Út 10. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
16.30 - třídní schůzky
St 11. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
4. B – 9.00 - exkurze ČT Brno
5. C - 9.15 - exkurze ČT Brno
Čt 12. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
13. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
I. stupeň – 8.00 – Věda nás baví – nábor do kroužku

Plán akcí v týdnu 2. 9. - 6. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 2. 9. 8.00 – slavností zahájení školního roku – slavnostní projev ředitele školy ve školním rozhlasu
I. stupeň – 1 vyučovací hodina – oběd v 8.45 hod
II. stupeň – 2 vyučovací hodiny – oběd v 9.40 hod
Út 3. 9. 1. třídy - 2 vyučovací hodiny
I. stupeň – 3 hodiny - oběd v 10.45
II. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
2. - 9. ročník - Letové ukázky s dravci - Seiferos
St 4. 9. 1. třídy - 3 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
Čt 5. 9. 1. třídy - 3 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
6. 9. 1. třídy - 4 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45