Týdenní plán akcí



Plán akcí v týdnu 16. 12. - 20. 12. 2019

Den Datum Akce
Po 16. 12. II. stupeň – KD Rubín - 11.45 – anglické divadlo The last wish
Út 17. 12. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Vánoční kapřík- turnaj v házené – 6. a 7. ročník – 8.00 – 13.40
Obědy:
      6. a 7. ročník – 11.30 – 13.15
      8. a 9. ročník – 13.15 – 14.00
Anabel – Poruchy příjmu potravy
      1. a 2. hodina – 8. A
      2. a 3. hodina – 8. B
2. B – 8.00 – KJM – Abraka Dabra
St 18. 12. Vánoční kapřík- turnaj v házené – 8. a 9. ročník – 8.00 – 13.40
Obědy:
      8. a 9. ročník – 11.30 – 13.15
      6. a 7. ročník – 13.15 – 14.00
6. A – Špilberk – výukový program k výstavě Baron Trenk, nová tvář legendy
7. A – 10.00 – procházka vánočním Brnem (památky, kostely, betlémy)
6. BC – procházka zimní krajinou s překvapením
Čt 19. 12. Příprava vánočního jarmarku, konec vyučování ve 12.45
Obědy:
      11.20 – 11.40 – 7. ABC
      11.40 – 12.00 – 8. ABC, 9. AB
      12.00 – 12.45 – 5. ABC, 6. ABC
15.00 – 17.30 - Vánoční jarmark
20. 12. I. stupeň - vánoční besídky ve třídách
II. stupeň – úklid po vánočním jarmarku + vánoční besídky
Konec vyučování:
      I. stupeň – 11.40
      II. stupeň 12.45
Obědy:
      I. stupeň 11.00 – 12.00
      II. stupeň – 12.00 – 12.45
6. B - 10.00 - 11.00 – kluziště Lesná

Plán akcí v týdnu 9. 12. - 13. 12. 2019

Den Datum Akce
Po 9. 12. 6. A - 10.00 – Policie ČR – p. Dlapa – prevence krádeží
Út 10. 12. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
4. B, 5. A, 5. C – 8.30 - Anglické divadlo – Lazy goat
16.00 – Pohádková škola
St 11. 12.  
Čt 12. 12. 8. ABC – zahraniční zájezd - vánoční Bratislava
14 žáků 2. a 3. ročníku - 8.00 – 12.00 – školní liga házené - hala Vodova
13. 12. 8. C – 3. a 4. hodina – ANABEL – Poruchy příjmu potravy
ŠD – 14.00 - KJM – vánoční zvyky
ŠD – Čertovská diskotéka – odd. 8

Plán akcí v týdnu 2. 12. - 6. 12. 2019

Den Datum Akce
Po 2. 12. 2. ABC – 8.30 - divadlo Bolka Polívky - Zimní pohádka
8. A - 8.00 – 12.00 – MP Brno – program Nevidím
ŠD – odd. 4 – Čertovská diskotéka
Út 3. 12. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Vánoční focení
8. a 9. ročník výběr - Házená – Hala Tatran Bohunice
St 4. 12. Vánoční focení
4. A, 5. B – 8.00 – 14.30 – výlet Strážnice
2. C – 8.30 - KJM – Abraka dabra
Čtenářský klub - 13.30 – 14.30 – KJM Kobližná – Lovci informací
ŠD – Čertovská diskotéka – odd. 1, 3
Čt 5. 12. 1. AB, 2. ABC – Návštěva Mikuláše
4. BC – 8.00 – 14.30 – výlet Strážnice
ŠD – Čertovská diskotéka – odd. 5, 6, 7
6. 12. 1. AB – 7.30 – 11.30 – Planetárium – Korálový útes
ŠD – Čertovská diskotéka – odd. 2
ŠD – JKM – Vánoční zvyky – 14.00

Plán akcí v týdnu 25. 11. - 29. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 25. 11. ZOO Brno – výukový program – Kroužek aktivního občanství
8.00 - 9.40 – Olympiáda v českém jazyce
Út 26. 11. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
8. C – 8.00 – 12.00 – PPP Sládkova – mapování vztahů
Pohádková škola
St 27. 11.  
Čt 28. 11. 8. A – 8.00 – 12.45 – SOŠ Charbulova – den otevřených dveří
Mléko do škol
29. 11.  

Plán akcí v týdnu 18. 11. - 22. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 18. 11.  
Út 19. 11. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
5. ABC – 8.00 - Planetárium – Planety - cesta sluneční soustavou
Testování ČŠI – Environmentální výchova
      8. A - 8.00 – 9.40
      8. B - 10.00 – 11.40
St 20. 11. 3. ABC – 10.30 – divadlo Radost – Zlatovláska
Testování ČŠI – Environmentální výchova – 8. C - 8.00 – 9.40
4. ABC – Dopravní hřiště Riviéra - Empík cyklista
7.15 – zasedání školního parlamentu
Čt 21. 11. 7. C – 9.00 – 13.40 – Židovské muzeum – výukový program Badatel
ŠD – Pexesiáda – 14.00
22. 11. 7. ABC – 9.00 – 12.00 – kino Scala - Planeta 3000 - Kolumbie, ráj slasti a neřesti
9. AB – 11.00 – BVV Brno – Veletrh SŠ
8. ABC – výběr žáků - 19.00 – 21. 45 - Mahenovo divadlo - večerní divadelní představení Milenci nebes

Plán akcí v týdnu 11. 11. - 15. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 11. 11. 7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB
3. A - 8.30 – Amavet – Cesta do školy a Výbava kola
Út 12. 11. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB
Výběr žáků 6. a 7. tříd – 9.00 - Florbal – Sportpoint
St 13. 11. 7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB
Den s GIS - 11.00 – 14.00 – výběr nadaných žáků
Čt 14. 11. 7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB
15. 11. 7. ABC – English Week – rozvrh podle 7. AB

Plán akcí v týdnu 4. 11. - 8. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 4. 11.  
Út 5. 11. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
16.30 - třídní schůzky
St 6. 11. 6. a 7. ročník – hoši (výběr) – 8.00 – 12. 00 – florbal - Sportpoint
3. B - 8.30 – Amavet - „První cesta od školy“ a „Výbava kola“
Čt 7. 11. 3. C - 8.30 – Amavet - „První cesta od školy“ a „Výbava kola“
8. 11.  

Plán akcí v týdnu 28. 10. - 1. 11. 2019

Den Datum Akce
Po 28. 10. Státní svátek - Den vzniku samostatného Československého státu
Út 29. 10. Podzimní prázdniny žáků
St 30. 10. Podzimní prázdniny žáků
Čt 31. 10. 7. ABC dívky - 8.00 - přednáška Čas proměn
7. A hoši – D
7. BC hoši – M
5. C – CVČ Jezírko – Na kameni kámen
1. 11.  

Plán akcí v týdnu 21. 10. - 25. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 21. 10. 7. ABC – Exkurze Praha
Út 22. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Den otevřených dveří
9. AB hoši výběr – 10.00 odchod - Sportpoint – Florbal starší žáci
St 23. 10.  
Čt 24. 10.  
25. 10.  

Plán akcí v týdnu 14. 10. - 18. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 14. 10. 9. AB – Exkurze Praha
Út 15. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
9. AB – Exkurze Praha
8. A (odchod ve 12.00) – náměstí Svobody – Totalita?!
St 16. 10. 8. AB – výběr žáků – 8.55 – 9.55 – Přírodovědný klokan
3. B – 8.00 – KJM – Dětská etiketa
Čt 17. 10.  
18. 10. 9. B – 8.00 – 10.45 – náměstí Svobody – Totalita?!
3. C – 10.00 –Urbancentrum – Hodina pro Brno
3. A – 11.00 – Urbancentrum – Hodina pro Brno
8. BC , 9. A – odchod ve 12.00 hodin– náměstí Svobody – Totalita?!
ŠD – KJM – Kouzelný svět pohádek – 14.00

Plán akcí v týdnu 7. 10. - 11. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 7. 10.  
Út 8. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
6.ABC – odchod v 10.00 – hvězdárna Brno – Hvězdný cirkus
St 9. 10. 12.00 – Zasedání Školské rady
ŠD – 9.00 – ZŠ Janouškova – porada vedoucích vychovatelek
ŠD – 14.00 – Družinový čtyřboj
Čt 10. 10. ŠD – 14.00 – Družinový čtyřboj
11. 10. 3. C – 8.00 – KJM – Dětská etiketa
3. A – 10.00 – KJM – Dětská etiketa
3. B – 10.00 – Urbancentrum – Hodina pro Brno

Plán akcí v týdnu 30. 9. - 4. 10. 2019

Den Datum Akce
Po 30. 9. 9. AB –Bankéři jdou do škol - Finanční gramotnost:
      9. A – 8.00 – 9.40
      9. B – 10.00 – 11.40
Út 1. 10. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
Výběr žáků - 8.00 – 12.45 – Orientační běh – Rosnička
8. A – 8.00 – 12.00 – PPP Sládkova – následná prevence
St 2. 10. 7.15 – zasedání Školního parlamentu
4. ABC – Empík cyklista
Čt 3. 10. výběr žáků 4. – 7. ročníku – 8.00 – 13.00 - Závody pro školy – Atletika se vrací za Lužánky
4. 10. 6. A – 10.00 – 13.40 – Anthropos

Plán akcí v týdnu 23. 9. - 27. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 23. 9.  
Út 24. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
St 25. 9. 1. B – 9.15 – 10.30 – KJM – Vítání prvňáčků
Čt 26. 9. II. stupeň – 8.00 – 13.40 (bez odpoledního vyučování) - Lehkoatletický den
27. 9. 1. A - 9.00 – 10.00 – KJM – Vítání prvňáčků
6. B – 3. – 6. hodina – Anthropos

Plán akcí v týdnu 16. 9. - 20. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 16. 9. 9. AB – návštěva Úřadu práce Brno:
9. B – 8.00 – 10.45
9. A – 9.40 – 12.45
Út 17. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
St 18. 9. ŠD – 14.00 – Malování na chodníku
Čt 19. 9.  
20. 9.  

Plán akcí v týdnu 9. 9. - 13. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 9. 9. 1. AB – 8.00 – Focení MF Dnes
Út 10. 9. 3. ABC – plavání ZŠ Milénova
16.30 - třídní schůzky
St 11. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
4. B – 9.00 - exkurze ČT Brno
5. C - 9.15 - exkurze ČT Brno
Čt 12. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
13. 9. 6. ABC – adaptační kurz Prudká
I. stupeň – 8.00 – Věda nás baví – nábor do kroužku

Plán akcí v týdnu 2. 9. - 6. 9. 2019

Den Datum Akce
Po 2. 9. 8.00 – slavností zahájení školního roku – slavnostní projev ředitele školy ve školním rozhlasu
I. stupeň – 1 vyučovací hodina – oběd v 8.45 hod
II. stupeň – 2 vyučovací hodiny – oběd v 9.40 hod
Út 3. 9. 1. třídy - 2 vyučovací hodiny
I. stupeň – 3 hodiny - oběd v 10.45
II. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
2. - 9. ročník - Letové ukázky s dravci - Seiferos
St 4. 9. 1. třídy - 3 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
Čt 5. 9. 1. třídy - 3 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45
6. 9. 1. třídy - 4 vyučovací hodiny
I. stupeň – 4 hodiny - oběd v 11.40
II. stupeň – 5 hodin - oběd v 12.45